Typ Luli w konkursie Supermodelka 2009

Kolejnym Typem Luli jest Nina, która w konkursie Supermodelka 2009 jest zarejestrowana pod nickiem zerokreatywnosci.

Dziś prezentujemy Ninę , która dzięki swojej oryginalnej urodzie ma szansę zostać zakwalifikowana do półfinałów. W konkursie Supermodelka 2009 jest zarejestrowana pod nickiem zerokreatywnosci .

Nina odpowiedziała na nasz zestaw pytań:

1. Cecha charakteru, którą najbardziej w sobie lubisz...

Moją mocną cechą jest chęć dążenia do celu, jestem uparta i nigdy się nie poddaje, nie odpuszczam. Jestem również bardzo kreatywną osobą.

2. I ta, której chętnie byś się pozbyła...

Jestem bardzo mściwą osobą, szczególnie jak ktoś zajdzie mi za skórę, ale ciężko wyprowadzić mnie z równowagi.

3. Cecha, której szukasz u wymarzonego mężczyzny:

Jeśli mężczyzna ma być tym wymarzonym musi być szczery, wyrozumiały i mieć poczucie humoru. To cechy które najbardziej cenię u płci przeciwnej.

4. U przyjaciół cenisz:

U przyjaciół stawiam głównie na zaufanie, wiem że zawsze mogę na nich liczyć, tak samo jak oni na mnie. Zawsze są moim wsparciem.

5. Złotą rybkę poprosiłabyś o...

Złotą rybkę poprosiłabym o dar czytania w myślach. Nie podoba mi się to że ludzie, boją się powiedzieć co myślą, a czasem źle to o nich świadczy.

6. Kiedy jesteś szczęśliwa...

Kiedy jestem szczęśliwa totalnie wariuję, tańczę, śpiewam, uśmiecham się od ucha do ucha a oczyska świecą się z radości.

7. A kiedy jesteś smutna, to...

Jestem wrażliwa, więc często ludzi nawet nieświadomie sprawiają mi przykrość. Wtedy włączam muzykę i kładę się do łóżka lub idę się przejść.

8. Najbardziej nie znosisz robić:

Nie lubię nudy. Nienawidzę siedzieć bezczynnie, zawsze znajdę sobie jakieś zajęcie. Śpiewam tańczę, fotografuje, piszę bloga, spotykam się ze znajomymi, zawsze mam tysiące pomysłów na minutę.

9. Kiedy byłaś małą dziewczynką, to...

Kiedy byłam małą dziewczyną uwielbiałam bawić się z moim psem, który był większy ode mnie. Spędzałam z nim praktycznie całe dnie. Był moim najlepszym towarzyszem zabaw.

10. Zawsze tańczysz przy...

Do tańca nie potrzebuję muzyki, wystarczy ktoś nada rytm lub zanuci cokolwiek, a nogi same rwą się do tańca. Uwielbiam tańczyć.

11. Co może być twoim największym atutem w zawodzie modelki?

W zawodzie modelki a raczej fotomodelki największym atutem może być kreatywność, czyli dobry pomysł na zdjęcia. Do tego jestem stworzona do pozowania, co potwierdziło kilku dobrych fotografów. Ponadto mam chude i długie nogi, oraz duże proste zęby.

12. Którą słynną modelkę podziwiasz?

Nie mam ulubionej modelki, w każdej widzę coś indywidualnego co podziwiam. Osobowość, wygląd itp.

13. Nie możesz oderwać oczu od...

Nie mogę oderwać oczu od wystaw sklepowych, gdyż uwielbiam zakupy. Często przeglądam katalogi mody, jednak nie podobają mi się zbyt wychudzone modelki.

14. Twoje wielkie niespełnione marzenie to...

Moim niespełnionym marzeniem było niedostanie się do finału Miss Polski Nastolatek 2007.

15. Najwspanialsze w pracy modelki to...

Najwspanialsze w pracy modelki jest to że robisz to co lubisz. Jeśli fascynuje cię moda i najnowsze trendy, to praca idealna dla Ciebie. Osobiście uwielbiam być fotografowana, czuję się dobrze przed obiektywem.

zerokreatywnosci

, Złotoryja

wiek : 17 lat

wzrost : 174 cm

wymiary : 89/67/90 cm

Jeżeli zgadzacie się z naszym wyborem i uważacie, że Nina ( zerokreatywnosci ) ma szansę wejść do finału to z agłosujcie na nią . A może sami pobawicie się w scouta (osoba zajmująca się wyszukiwaniem nowych twarzy) i wyłowicie przyszłą, polską królową wybiegów !?! Zapraszamy do poszukiwań i zachęcamy do udziału w konkursie !

Konkurs Supermodelka Polski 2009

Czytaj w Znaam.to: Żaden z niego wirtuoz - dramat w IV aktach!

Więcej o: