Lula Swap Show II - relacja WIDEO

Na imprezę przybyło z setkami kilogramów ubrań i dodatków prawie pół tysiąca dziewczyn!

Już przed godziną 16.00 w budynku Agory pojawiły się pierwsze uczestniczki wymiany z mnóstwem ubrań i dodatków. Panie, a także panowie!, chcieli wymienić się jak największą ilością rzeczy - przybyli więc na Lula Swap Show z torbami, siatkami, a także wózkami pełnymi ubrań , a na miejscu wybierali strategiczne miejsca - najlepsze stoliki. Przygotowane pomieszczenia na parterze już po 30 minutach okazały się za małe, dlatego uczestniczki wymiany dzielnie szukały dodatkowych miejsc ekspozycji swoich ubrań, takich jak podłoga, krzesła czy barierki.

Katarzyna Świerc

W czasie wymiany Basia Łubko, redaktor prowadząca serwisu Lula.pl, zaprezentowała uczestniczkom główne trendy obowiązujące w sezonie jesień-zima 2009 . Następnie odbyło się losowanie nagród w 2 konkursach - sześć uczestniczek Lula Swap Show otrzymało nagrody od partnerów spotkania: firmy Springfield (bony zakupowe) oraz Rouge Bunny Rouge (trzy wartościowe zestawy kosmetyków). Punktem kulminacyjnym sobotniego spotkania był pokaz mody Lula Fashion Show , w którym uczestniczyły laureatki specjalnego konkursu. Osiem modelek - czytelniczek Luli - zaprezentowało najnowszą kolekcję Springfielda . Jedna z modelek napisała do nas później: To była niesamowita przygoda, poznałam wspaniałe dziewczyny i jestem po prostu zachwycona. To była przygoda nie do opisania! , inna: dziękuję za możliwość przeżycia takiego doświadczenia - świetna sprawa .

Zobacz film z imprezy!

Lula Swap Show kolejny raz okazał się spotkaniem, na którym czytelnicy Luli mogli odświeżyć swoje szafy podczas świetnej zabawy, spotkać się z redakcją serwisu oraz uczestniczyć w wyjątkowym pokazie mody. O Lula Swap Show napisały też uczestniczki imprezy:

http://carolinadelarmario.blogspot.com/2009/10/deszczowo.html

http://rozneladnerzeczy.blogspot.com/2009/10/100.html

http://szafiareczka.blox.pl/html

http://kawowy.blogspot.com/2009/10/kawowy-w-szmatriksie.html

http://vintagegirl.blox.pl/2009/10/Lula-Swap-Show.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/lula_swap_show_czyli_wymiana_ciuchow_w_warszawie_112146.html

http://wintydz.blogspot.com/2009/10/lula-swap-show-czyli-wielka.html

Jola Jędrysek

Więcej o: