Wasze recenzje: Serum odmładzające

Olay - Total Effects 7x - serum odmładzające

Recenzję dla znam.to i lulalook.pl napisała Be@ta 3

Kilka miesięcy temu dostałam od znajomej próbkę tego kosmetyku, niedawno idąc na imprezę zastosowałam ją i bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona - jak najszybciej zakupiłam ten kosmetyk.

Uważam, że jest to bardzo udany produkt firmy Olay, przeznaczony dla Pań 30-40 lat. Ma niesamowitą konsystencję, która stapia się ze skórą czyniąc ją bardzo gładką . Stosuję go pod krem na dzień i pod krem na noc, dzięki temu wzmacnia się ich działanie. Producent twierdzi, że można go stosować również samodzielnie, ale moim zdaniem jest to zbyt lekki produkt, a po za tym nie ma filtrów. Serum ma bardzo delikatny zapach, słabo wyczuwalny. Nakładam je zaraz po oczyszczeniu na całą twarz, nie omijając okolic oczu, bo ich nie podrażnia i dopiero po tym stosuję krem pod oczy i krem do twarzy. Nie przetłuszcza skóry, ani jej nie wysusza, szybko się wchłania.

Serum jest zapakowane w półprzezroczystą 50 ml buteleczkę z plastiku zaopatrzoną w pompkę, co umożliwia wygodne i higieniczne wydobywanie produktu z opakowania. Gdy główkę pompki się obróci - pompka jest unieruchomiona, co zabezpiecza  np. przed wyciekiem kosmetyku podczas przewrócenia się buteleczki.

W stosunku do  tego typu kosmetyków innych firm - uważam, że jest to produkt spełniający wiele oczekiwań jednocześnie - przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Należy pamiętać, że kosmetyki o nazwie "serum"  w większości przypadków posiadają objętość 30 ml.

Cena: 52zł

Zalety:

- można stosować w towarzystwie ulubionych kremów - szybko się wchłania - prawie bezzapachowy - nie podrażnia oczu

Wady:

- mała wydajność

Zobacz też:

Wasze recenzje: Wysuszacz do lakieru

Więcej o: