Jak się nie ubierać?

Cokolwiek na siebie włożysz, zawsze wyglądasz źle, niemodnie i niezgodnie z Twoją osobowością? Stacy London i Clinton Kelly, dwójka doświadczonych stylistów, odpowie na odwieczne pytanie każdej kobiety: jak się nie ubierać?

Już od 12 października na antenie kanału telewizyjnego Discovery Travel & Living , od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00 emitowany jest program "Jak się nie ubierać" , w którym zgłaszane przez rodzinę i znajomych osoby poddawane są stylizacyjnej metamorfozie!

Styliści przemierzają całe Stany Zjednoczone i robią remanent w garderobach Amerykanek, które desperacko pragną zmiany stylu. Stacy i Clinton przekonują uczestników, żeby wyrzucili na śmietnik zawartość swojej szafy i pozwolili poprowadzić się przez zawiłości świata mod y. W każdym odcinku programu jesteśmy świadkami wyjątkowej przemiany. Jesteście ciekawe rezultatów? Zmiana stylu ubierania doda bohaterkom programu skrzydeł i poprawia ich samoocenę!

Specjalnie dla Luli specjaliści zwiazani z programem przygotowali porady i quizy , które także Tobie pozwolą odmienić swoją garderobę! Na początek prezentujemy ciekawy quiz. Rozwiąż go i dowiedz się, czy znasz się na modzie na tyle dobrze, żeby samej zostać stylisktą !

Więcej o: