Jak się nie ubierać? Zobacz metamorfozę!

W czwartkowym odcinku programu "Jak się nie ubierać" styliści odmienili wizerunek Joy, tancerki z Teksasu!

Joy to zgrabna dziewczyna, niestety jej kuse koszulki i krótkie spódniczki są naprawdę w złym stylu. Stacy i Clinton mieli pełne ręce roboty z tą 23-latką - fatalny styl ubierania się odwraca uwagę od jej urody. Zobacz, jak styliści odmienili Joy !

Choć krótkie mini spódniczki są bardzo seksowne i uwydatniają nasze wdzięki, to nie zawsze wyglądają dobrze na każdej kobiecie. Warto pamiętać, że jeżeli spódnica, którą założysz, jest zbyt krótka w stosunku do Twojego wzrostu, to będziesz wyglądała niestosownie. Powinnyśmy też wiedzieć, gdzie wypada założyć tak kusą garderobę - na pewno nie jest to część profesjonalnego wizerunku .

Oto rad Stacy i Clintona, stylistów gwiazd z kultowego programu "Jak się nie ubierać" , które pomogą Ci odnaleźć swój własny, dobry styl.

*Gdy zakładasz skąpą spódnicę dopilnuj, aby góra garderoby była bardziej rozbudowana. Do mini spódniczek nie zawsze pasują wysokie szpilki . Baletki oraz trampki stosownie dobrane do stroju będą również w dobrym stylu.

*Skąpe bluzki to nie najlepszy dodatek do spódniczki mini. Razem wyglądają tandetnie oraz wyzywająco.

*Jeśli sięgasz po dodatki, unikaj tandetnych , plastikowych ozdóbek. Wybieraj akcesoria dobrej jakości.

*Tleniony blond na włosach to relikt poprzedniego stulecia. Najlepiej zachowaj naturalny kolor włosów, eksperymentuj tylko z długością bądź też z fantazyjnym cięciem.

Więcej porad stylistów gwiazd zobaczysz już dziś o godzinie 21:00 na Discovery Travel & Living !

Quiz - czy możesz zostać stylistką

Czytaj w Znam.to: Emulsja matująca Iwostin Purritin

Więcej o: