Typ Luli w konkursie Supermodelka 2009

Kolejna uczestniczka konkursu Supermodelka 2009 to Natalia i choć ma jedynie 170 cm wzrostu postanowiliśmy ją wyróżnić Typem Luli.

Natalia odpowiedziała na kilka naszych pytań:

1. Cecha charakteru, którą najbardziej w sobie lubisz...

Myślę, że taką cechą jest umiejętność słuchania. Dzięki niej wiele osiągam w swoim życiu. Przydaje mi się to w pracy czy na studiach, ponieważ słuchając uważnie uczę się szybciej. Poza tym w życiu codziennym cecha ta sprawiła, że wciąż otaczają mnie ludzie. Myślę, że każdy z nas potrzebuje czasem obok siebie kogoś kto nie tylko go wysłucha uważnie, ale także dzięki temu będzie starał się pomóc dobrą radą. Przyjaciele zawsze wiec zwracają się do mnie, a ja cieszę się że mają do mnie zaufanie;)

2. I ta, której chętnie byś się pozbyła...

Myślę, że taką cechą jest moje zachowanie się w chwilach dla mnie złych lub w pewien sposób dotkliwych, bowiem wtedy zamiast się "wyżyć" , wygadać komuś najczęściej sama staram się rozwiązać problem.

3. Cecha, której szukasz u wymarzonego mężczyzny:

Jest wiele takich cech. Fundamentem związku jest zaufanie, lojalność, wspieranie się , prawdomówność.. Jeśli nie ma się przed sobą tajemnic i potrafimy powiedzieć innej osobie praktycznie wszystko o sobie, swoim życiu, celach, planach to wiąże nas wtedy pewna przyjaźń, jako nieodzowny element związku.

4. U przyjaciół cenisz:

Cenię prawdomówność. Szczerość w relacjach z innymi osobami jest dla mnie kluczowa. Osoba, która mnie okłamuje lub cos ukrywa nie zdobędzie mojego zaufania, a w przyjaźni polegamy właśnie na tym zaufaniu. W końcu to przyjaciołom powierza się najskrytsze tajemnice.

5. Złotą rybkę poprosiłabyś o...

Domek z ławeczką przy jakimś pięknym jeziorze.

6. Kiedy jesteś szczęśliwa...

Staram się zarażać uśmiechem wszystkich wokół.

7. A kiedy jesteś smutna, to...

Siadam na parapecie i patrzę na niebo.

8. Najbardziej nie znosisz robić:

Rzeczy na które nie mam ochoty w danym momencie. Moja praca musi wiązać się z pasją.

9. Kiedy byłaś małą dziewczynką, to...

Byłam łobuzem. Bawiłam się z chłopakami, kopałam z nimi piłkę na boisku, a później minął ten chłopięcy czar;)

10. Zawsze tańczysz przy...

Zgaszonym świetle.

11. Co może być twoim największym atutem w zawodzie modelki?

Myślę, że mój upór w dążeniu do celu. Nie zrażam się pierwszą porażką.

12. Którą słynną modelkę podziwiasz?

Myślę, że Anja Rubik a raczej Anna Rubik. Osiągnęła ona sukces bardzo szybko. Światowy świat wybiegów nie przeraził jej choć miała 15 lat. Stała się jedną z najbardziej uznanych modelek obecnie. Poza tym jest bardzo piękna. Podziwiam jej urodę.

13. Nie możesz oderwać oczu od...

Ludzkich oczu, bo to najpiękniejszy obraz człowieka

14. Twoje wielkie niespełnione marzenie to...

Móc zaśpiewać, pokazać się i mieć fanów. Moją kolejną pasją jest bowiem śpiew. Nagrywam dla siebie, ale mam nadzieje że uda mi się spełnić to marzenie;)

15. Najwspanialsze w pracy modelki to...

Możliwość różnych odsłon swojego wizerunku. To chyba najbardziej fascynuje mnie w tej właśnie pracy. Modelka bowiem na jednym pokazie jest drapieżną i seksowna kobietą na innym staje się elegancką damą. Wszystko zależy od wizji projektanta, jego prac i dalszego wykreowania. Modelki to kobiety kameleony.

ninaq1989 , Poznań

wiek: 20 lat

wzrost: 170 cm

wymiary: 88/61/90 cm

Jeżeli zgadzacie się z naszym wyborem i uważacie, że Natalia ( ninaq1989 ) ma szansę wejść do półfinału to z agłosujcie na nią . A może sami pobawicie się w scouta (osoba zajmująca się wyszukiwaniem nowych twarzy) i wyłowicie przyszłą, polską królową wybiegów !?! Zapraszamy do poszukiwań i zachęcamy do udziału w konkursie !

Konkurs Supermodelka Polski 2009

Czytaj w Znam.to: Great lash mascara

Więcej o: