Gemma Ward nie zamierza wrócić do modelingu

Agent australijskiej piękności poinformował media, że Gemma nie planuje powrotu do modelingu.

Modelka wycofała się z zawodu w styczniu 2008 po śmierci Heatha Ledgera . W ciężkich chwilach przybrała na wadze , co nie umknęło mediom i stała się obiektem szykanowania. Na jednym z popularnych blogów modowych napisano, że jest piękną kobietą i mogłaby rozważyć powrót, jako modelka "plus-size ", co wywołało oburzenie fanów Australijki. Według nich Gemma wygląda zdrowo i wcale nie musi schudnąć, by móc wrócić na wybieg.

Gemma w modelingu ma już wyrobione nazwisko . W ciągu kilku lat osiągnęła status jednej z najlepszych modelek a jej nietypowa uroda była określana eteryczną , nieziemską . Niektóre modelki mają problem z powrotem na wybieg, jednak Australijka na pewno do nich nie należy. Jednak Gemma z powodzeniem może zająć się aktorstwem . Wystąpiła już w kilku filmach i otrzymała pochlebne recenzje po udziale w "The black balloon ". Możliwe, że nadal będzie szła w tym kierunku lub spróbuje sił w telewizji, zwłaszcza, że ostatnio ogłosiła, że nie planuje wrócić do modelingu .

The Black Balloon - trudny film z docenioną kreacją Gemmy

Fani Gemmy mogą czuć się rozczarowani jej decyzja, ale przed nią jeszcze wiele ciekawych projektów i na pewno nadal będziemy mogli podziwiać jej urodę.

Czytaj w Znam.to: Drogi przeciętniak!

Konkurs Supermodelka Polski 2009

Więcej o: