Rewolucja w Estée Lauder

Tom Pecheux, światowej sławy makijażysta, został Dyrektorem Kreatywnym do spraw Makijażu luksusowej marki!

Pecheux to ulubieniec najlepszych fotografów (pracował między innnymi z Mario Testino czy Patrickiem Demarchelier), stylistów i wydawców magazynów modowych (Vogue, Vanity Fair). Kochają go za wysublimowany styl inspirowany paryskim szykiem.

Bardzo cieszymy się ze współpracy z Tomem Pecheux Tom wniesie nową energię, styl i powiew świata mody do makijażu Estée Lauder. Jego intuicyjne wyczucie kolorystyki i doświadczenie w globalnych trendach dotyczących urody pomoże nam zredefiniować nowoczesny dobór kolorów w zupełnie nowy sposób. - - powiedziała Jane Hertzmark Hudis, Global Brand President, Estée Lauder.

Zaczynając od późnego lata 2010, nowe produkty w intensywnej kolorystyce pojawią się w punktach sprzedaży Estée Lauder. Talent makijażowy Pecheux będzie widoczny w nowej kampanii reklamowej Estée Lauder, w której pojawi się modelka Hilary Rhoda .

Pecheux zaczynał swoją karierę trzy dekady temu jako asystent legendarnej makijażystki Lindy Cantello , ale to dzięki bliskim twórczym relacjom z Mario Testino i Carine Roitfeld na początku lat 90. Pecheux utwierdził swoją pozycję jako lidera w świecie makijażu. Pecheux wierzy, że makijaż powinien raczej podkreślać urodę, a nie korygować czy nadmiernie zdobić.

To wielki zaszczyt pracować dla marki Estée Lauder. Chcemy poświęcić się temu, by kobiety wyglądały i czuły się pięknie. Wiem, że będzie to bardzo twórcza współpraca - powiedział Pecheux.

Advanced Night Repair - kosmetyk kultowy

Czytaj w Znam.to: Doskonały efekt na specjalne okazje

Więcej o: