Anja Rubik fanką jogi

Niektórzy sugerują, że Anja ma anoreksję, ale zapewne nie wiedzą, że modelka jest fanką jogi. Została nawet twarzą gry Yoga for Nintendo Wii, która właśnie trafiła do sklepów.

Yoga for Nintendo Wii to gra wysokiej jakości, która została zaprojektowana dla osób chcących nauczyć się czegoś o filozofii indyjskiej i zadbać o swoje ciało oraz umysł. Gra umożliwia stworzenie w swoim domu własnego programu zajęć, które prowadzi wirtualny guru . Ambasadorem produktu została Anja Rubik , ponieważ tak samo, jak Christy Turlington jest fanką jogi.

Yoga for Nintendo WiiYoga for Nintendo Wii wii.nintendolife.com

Modelka ze swoim naturalnym urokiem była idealną osobą do reprezentowania produktu, który łączy w sobie ponadczasowość, jak i nowoczesność. W dodatku jest prawdziwą fanką jogi i określa ją jako swoją obsesję .

Dobrze się czuje promując jogę, bo to coś czym się pasjonuję i w co naprawdę wierzę. " - powiedziała Anja.

Modelka nie tylko promuję grę, ale jest też jej narratorem . Przewodnikiem, który oprowadza graczy i wspomaga ich udzielając przydatnych wskazówek. Anja dzieli się też swoimi spostrzeżeniami na temat ćwiczeń i jogi, którą praktykuje od kilku lat.

Anja Rubik - Yoga for Nintendo WiiAnja Rubik - Yoga for Nintendo Wii 

Okazuje się, że spadek wagi modelki może być wynikiem zdrowego trybu życia i jogi , a nie drastycznych diet, czy jakiś zaburzeń łaknienia. Krytycy Anji nie mieli racji. Modelka udowadnia, że ma zdrowe i rozsądne podejście do swojego ciała.

Anja Rubik nauczy Cię yogi

Czytaj w Znam.to: Szampon, który dodaje objętości, nie wysusza i nie plącze

Konkurs Supermodelka Polski 2009

Więcej o: