Moda na metamorfozę!

Dzięki coraz większej ilości programów telewizyjnych poświęconych przemianom kobiet przy udziale specjalistów - usługi metamorfoz i kreowania wizerunku budzą coraz to większe zainteresowanie.

Coraz bardziej popularna, nie tylko w Europie, ale również w Polsce...

Zdarza się że w pędzie życia codziennego, zapominamy o sobie. Tak, my kobiety! Nie mamy czasu by poświęcić chwilę dla siebie i zrobić coś tylko i wyłącznie dla swojej przyjemności .

Świetnym pomysłem na odświeżenie nie tylko naszego zewnętrznego wyglądu, ale również wnętrza jest METAMORFOZA!

Co oznacza właściwie to magiczne słowo?

Przemiana, transformacja, przeistoczenie, odmiana....

Przed przeprowadzaniem konsultacji należy wziąć pod uwagę charakter pracy, osobowość, preferencje i oczekiwania - i odnaleźć złoty środek.

Podczas takich konsultacji, specjalista doradzi nam jaki makijaż podkreśli naszą urodę, sprawi że spojrzenie będzie pociągające a oczy pięknie podkreślone.

Dobierze dla nas również idealne kolory , zarówno w garderobie, makijażu czy fryzurze.

Zmiana fryzury - koloru i kształtu z pewnością sprawi, że poczujemy się odmienione!

Z pewnością ciekawym doświadczeniem dla większości pań może być przegląd szafy . Ocena czy trzymane często od wielu wielu lat ubrania są dla nas odpowiednie, zarówno pod względem kolorystyki, jak i fasonu. Warto dowiedzieć się jakie kroje podkreślą naszą kobiecość, a jakie pomogą ukryć mankamenty figury .

Na koniec pozostaje ruszyć na wspólne zakupy! I uzupełnić swoją szafę o ubrania, które z pewnością świetnie odświeżą nasz wizerunek, sprawią, że nasz styl będzie bardziej wyrazisty, a my poczujemy się kobieco.

Autor: Joanna Abram - wizażystka, stylistka, doradca wizerunku; www.akademiametamorfoz.pl

Podążając za modą na zmiany wizerunku zorganizowaliśmy konkurs pod hasłem "Wygraj metamorfozę Luli Look". Otrzymaliśmy ogromną liczbę zgłoszeń, z których wybraliśmy trzy Zwyciężczynie. Oddaliśmy je w ręce naszych specjalistów od wizerunku.

Już niedługo zobaczycie efekty metamorfoz naszych Czytelniczek, których współtwórczynią była wizażystka i doradca ds. wizerunku, Joanna Abram oraz styliści fryzur z salonu MILEKDESIGN. Uczestniczki otrzymały także porady stylistyczne w kwestii ubioru wraz z odzieżowymi upominkami od Reserved i Mohito.

Oto zdjęcia "przed " trzech dziewczyn, które wzięły udział pierwszej edycji Metamorfoz Luli Look:

Ola, 34 lata

Monika, 18 lat

Małgosia, 21 lat

Dziewczyny zostały całkowicie odmienione! W najbliższym czasie zaprezentujemy relację z Dnia Metamorfoz, rezultaty pracy naszych specjalistów oraz wrażenia samych Uczestniczek.

Zobacz też:

Podkłady kryjące: zestawienie propozycji

Czytaj w Znam.to: Ach! co za zapach!

Więcej o: