Poczuj dotyk prawdziwego luksusu

Zmysłowa, subtelna i podkreślająca kobiece piękno - taka jest właśnie bielizna marki Chantelle. Jej wyrafinowany styl, inspirowany paryską modą haute couture, od lat zachwyca kobiety na całym świecie.

 Chantelle już od ponad 130 lat oferuje bieliznę najwyższej jakości - jest to kolekcja stworzona dla tych, które cenią sobie subtelność bielizny oraz niepowtarzalny styl. Znajdziesz w niej delikatne barwy róż i naturalnego beżu, które doskonale oraz w sposób niewidoczny podkreślą Twoje kształty, jak również bardziej zmysłowe i eleganckie barwy czerni, brązu i granatu- idealna na zimowe wieczory. Dzięki zastosowaniu delikatnych koronek oraz innych uwodzicielskich aplikacji bielizna Chantelle sprawia, że będziesz się czuła zmysłowo i seksownie, kobieco i oszałamiająco.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu i w dniach 23- 29 listopada odwiedź ekskluzywny klub shoppingowy

pasaz-flaminga.pl

i dokonaj zakupu niepowtarzalnej bielizny Chantelle za 50% katalogowej ceny! Taki przywilej mają tylko osoby, które dostaną zaproszenie.

Klikając

TU

masz niepowtarzalną szansę na dołączenie do ekskluzywnego klubu, gdzie na wszystkie produkty są zniżki od 30% aż do70% .

Dodatkowo, każda osoba, która zapisze się do klubu z zaproszenia Lula.pl lub Groszki.pl może liczyć na darmową wysyłkę towarów zamówionych podczas trwania akcji Chantelle!