Casting do pokazu VS - wideo

Większość modelek marzy o wystąpieniu w Victoria's Secret Fashion Show. Nie dziwi więc, że w castingu wzięło udział 200 kandydatek.

Oprócz stałego składu Aniołków Victoria's Secret oraz kilku nowych, wschodzących gwiazd VS w pokazie wzięły udział modelki wybrane w drodze castingu . Wzięło w nim udział 200 modelek, dla których ten słynny pokaz bielizny jest największą szansą na zyskanie sławy i rozpoznawalności. Wcześniej firma organizowała też ogólnokrajowy konkurs na modelkę, w którym wybrano 10 finalistek. Jedna z nich dołączyła do sław.

Na wybiegu podczas pokazu można było podziwiać wiele pięknych kobiet . Bieliznę Victoria's Secret preznetowały m.in. Abbey Lee, Alessandra Ambrosio, Aminata Niaria, Anna Maria Jagodzińska, Anja Rubik, Candice Swanepoel, Caroline Trentini, Caroline Winberg, Chanel Iman, Erin Heatherton, Flavia de Oliveira, Heidi Klum, Izabel Goulart, Isabeli Fontana, Lily Aldridge, Liu Wen, Lindsay Ellingson, Lyndsey Scott, Marisa Miller, Miranda Kerr, Rosie Huntington-Whiteley i Selita Ebanks i Shannan Click.

Liu WenLiu Wen fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Liu Wen , która jest pierwszą Azjatycką modelką od 2003 roku, gdy w pokazie wzięła udział hinduska modelka Ujjwala Raut . Po raz pierwszy na wybiegu Victoria's Secret pojawiły się dwie polskie modelki : Ania Jagodzińska i Anja Rubik , co jest tylko potwierdzeniem ich statusu w świecie modelingu.

Ania Jagodzińska podczas pokazu Victoria's SecretAnia Jagodzińska podczas pokazu Victoria's Secret fot. East News

Zobacz wideo z castingu , w którym wzięły udział m.in.: Cintia Dicker, Eniko Milhalik, Arlenis Sosa Pena, Bruno Tenorio, Yulia Kharlapanova i Emina Cunmulaj.

Więcej o: