Idealny Stanik - WIDEO

Dziś mija termin nadsyłania zgłoszeń! Wykorzystaj swoją szansę i wygraj spotkanie z profesjonalną bra-fitterką oraz zestaw bielizny Panache!

Jeszcze dziś odpowiedz na pytanie:

Biustonosz - zniewolenie czy wyzwolenie? Czy stanik to dla Ciebie pozostałość po wiekach dyskryminacji kobiet czy może bielizna, która pozwala prowadzić aktywny tryb życia?

Odpowiedź prześlij na adres mailowy lula@g.pl w temacie wiadomości wpisz "Idelany stanik". Na zgłoszenia już tylko do końca dnia!

Tekst odpowiedzi powinien mieć maksymalnie 1200 znaków . Do maila należy także dołączyć fotografię sylwetki , dokładne wymiary (w biuście, pod biustem, wzrost itd.), podać imię, nazwisko, nick, miejsce zamieszkania oraz oświadczenie następującej treści: Oświadczam, że mam ukończone 18 lat . Zapoznałam się z regulaminem i wyrażam zgodę na publikację nadesłanych materiałów w serwisach należących do AGORA SA.

Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziesz TU

A teraz zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego, przygotowanego przez firmę So Chic! To doskonałe podsumowanie rad prezentowanych przez nas w poprzednich artykułach z serii "Idealny Stanik"

Czytaj w Znam.to: Wygoda w kolorze dzikich jeżyn

Więcej o: