Wasze recenzje: Wybielająca pasta do zębów

BlanX Anti Macchia, Wybielająca pasta do zębów zapobiegająca powstawaniu osadu nazębnego

Recenzję na portalu znam.to zamieściła glupotka

Pasta ma kilka wariantów. Ja stosuję już od dłuższego czasu wariant przeciwosadowy, który nie usuwa jakoś szczególnie mocno już osadzonego na zębach kamienia, ale zdecydowanie, jeśli nie w 100% redukuje powstawanie nowych warstw.

Po zużyciu dwóch opakowań tej pasty, która jest bardzo wydajna, wziąwszy pod uwagę fakt, że posiada tylko 75 ml objętości, zauważyłam dopiero, ze kamień już osadzony, zaczyna znikać. Poza tym, efekt wybielenia zębów jest bardzo, bardzo duży i widoczny. Zęby są bielsze, a przy okazji, nie uszkadzamy szkliwa, bo pasta jest produktem o średniej ścieralności, jak większość produktów na rynku.

Poza wariantem Anti Mocchia, stosowałam jeszcze ten do zębów wrażliwych, który również posiada bardzo silne właściwości wybielające, niczym nie odstępując wariantom o silniejszych właściwościach.

Stosuję tę pastę już ponad pół roku i jestem wyjątkowo zadowolona z jej efektów. Myje nią zęby tylko dwa razy dziennie i dodatkowo jeszcze dwa razy dziennie używam zwykłej pasty do zębów wrażliwych (Elmex zielony). Zęby stają się bielsze o parę odcieni już po 2-3 tygodniach stosowania. Polecam te pasty zwłaszcza osobom o zębach wrażliwych , bo nie niszczą one szkliwa i są delikatne dla dziąseł.

Efekt wybielenia zębów jest naprawdę widoczny i to już po niedługim czasie stosowania.

Cena pasty waha się w granicach 20-30 zł w zależności od wariantu. Wziąwszy pod uwagę ogromną wydajność pasty. Cena nie jest wygórowana, więc gorąco polecam wszystkim, którzy marzą o pięknym białym uśmiechu i zdrowych zębach.

Cena: 25 zł.

Zalety :

- doskonale wybiela - jest delikatna dla szkliwa - jest wydajna, na długo wystarcza - zapobiega osadzaniu się kamienia, a po dłuższym stosowaniu pomaga w jego redukcji

Wady :

- opakowanie nie jest zbyt wygodne w użyciu

Zobacz też:

Mity na temat domowych metod wybielania zębów

Więcej o: