Wasze recenzje: Maseczka superwygładzająca

Dermika, Alabaster - Maseczka superwygładzająca z enzymami

Recenzję w serwisie znam.to zamieściła Katinka

Jeden z najbardziej udanych produktów Dermiki - można powiedzieć, że maseczka spełnia wszystkie obietnice, wypisane na etykiecie.

Po pierwsze - bardzo dobrze nawilża i odświeża cerę . Czyni ją miękką, gładką i elastyczną, przyjemną nie tylko w wyglądzie, ale i dotyku. Po drugie - poprawia jej koloryt . Po użyciu cera faktycznie staje się jaśniejsza i promienna oraz bardziej "jednolita". Efekty widoczne są natychmiast, ale żeby na dłużej utrzymać ładną cerę, trzeba ją stosować co najmniej dwa razy w tygodniu.

Mimo zawartości enzymów, maseczka nie powoduje podrażnień, nawet jeśli trzyma się ją na twarzy dłużej niż zaleca producent. Chyba najlepiej działa na cerę wrażliwą, której, niestety, jestem posiadaczką. Zapach jest raczej neutralny, bez żadnych fajerwerków.

Jedyną irytującą kwestią jest jej opakowanie - sprzedawana jest tylko w saszetkach, z których palcami umazanymi kosmetykiem trudno jest ją wydobywać. Poza tym w saszetce jest jej na tyle dużo, że wystarcza spokojnie na dwa użycia - a przechowywanie w takim opakowaniu nie jest zbyt wygodne.

Jednak zważywszy na jej faktyczną skuteczność oraz niewielką cenę - można to jakoś przeboleć.

Naprawdę polecam!

Cena: 5 zł.

Zalety :

- nawilża i odświeża - rozjaśnia cerę - łagodna - niska cena?

Wady :

- nieporęczne opakowanie

Zobacz też:

Bądź piękna za grosze!

Więcej o: