Lula w "Pytaniu na śniadanie"...

...czyli krótka historia o zimie, urodowej wpadce i przystojnych książętach!

Zacznijmy od początku! Dotarcie do siedziby TVP graniczyło dziś rano z cudem. Oczywiście totalnie spóźniona (a wyszłam odpowiednio wcześniej) wbiegłam do studia i co tchu popędziłam do charakteryzatorni. Czasu na makijaż i fryzurę prawie nie było, a moje włosy, które przed chwilą stoczyły walkę z warunkami atmosferycznymi wymagały co najmniej kilkunastominutowej ingerencji specjalisty. Niestety, nie było na to czasu! W efekcie udała mi się prawdziwa urodowa wpadka... Od tego momentu mam żelazne postanowienie - być bardziej łaskawą dla gwiazd, które opisujemy w dziale Wpadki !

Wreszcie weszłam do studia. Śnieżyca i dramatyczne warunki na drogach sprawiły, że drugi rozmówca Steve Terret nie mógł się pojawić, ale udało nam się połączyć z nim telefonicznie!

W programie rozmawialiśmy o młodych Windsorach - księciu Williamie i Harry'm. Ich życie to ulubiony temat brytyjskich gazet, ale gentlemenów przyzwyczajano do tego od dziecka. Synowie księcia Karola i Lady Diany to przecież współczesne gwiazdy...

Basia Łubko

Zobacz WIDEO i poznaj historię przystojnych, brytyjskich książąt!