Modnie na stoku

Poczuj się kobieco na zimowych wakacjach - postaw na kolor i ciekawe desenie!

Niegdyś na stoku królowały nieciekawe kombinezony. Nie było w nich nic interesującego, ani wyróżniającego. Na szczęście te czasy odeszły w niepamięć i dziś, w lepiej wyposażonych sklepach, znajdziemy designerskie kurtki, rękawiczki, spodnie, kaski, gogle, czy nawet buty! W kwiaty, paski, kratkę czy może zupełne? To wszystko jest dostępne! Kolory tęczy mienią się już nie tylko na deskach.

Popieramy kolorowy trend - z dużej ilości wzorów i modeli można wybrać coś nam szczególnie bliskiego, co wyrazi naszą osobowość. Nawet jeśli ubierasz się na co dzień w stylu hippie, możesz skomponować zestaw na deskę, czy narty w tym klimacie - spójrz chociażby na rękawiczki Dakine!  W tym sezonie postaw na kolory - zrezygnuj z bieli, bo nie dość, że nudna, to może być niebezpieczna w zimowym krajobrazie...

W zestawie: brązowo-różowe buty Burton: 399,90 zł (skateshop.pl); granatowo-żółta czapka Foursquare: 129 zł (supersklep.pl); czerwone rękawiczki Burton: 129,90 zł (skateshop.pl); zielona czapa Foursquare: 109 zł (supersklep.pl); kolorowa rekawiczka Dakine: 89,90 zł (skateshop.pl); różowe spodnie narciarskie CLTN: 279,90 zł (skateshop.pl); niebieska kurtka Roxy: 729 zł (snowshop.pl); białe buty Thirtytwo: 449,90 zł (skateshop.pl); buty z klamrami Burton: 489,90 zł (skateshop.pl); kurtka w kratkę Iguana: 489 zł (skifanatic.pl); kurtka w paski Roxy: 1299 zł (snowshop.pl); "plamiaste" rękawiczki Burton: 109,90 zł (skateshop.pl); turkusowo-różowa kurtka Armada: 1179 zł (supersklep.pl).

Anna Szulc

Modnie na stoku: Kolekcja marki Scott

Więcej o: