Jessica Simpson bez makijażu

Którą wersję panny Simspon wolisz: perfekcyjną na czerwonym dywanie czy naturalną?

Gwiazdy niczym nie różnią się od każdej z nas - ich doskonałe stylizacje, makijaże i fryzury z czerwonego dywanu to tylko efekt pracy specjalistów. I choć często ulegamy wrażeniu, że gwiazdy nigdy nie wyglądają na zmęczone (przecież zawsze widujemy je perfekcyjnie "zrobione") i zawsze są doskonale piękne, nic bardziej mylnego. Nie tylko na wielkie wieczorne wyjścia, ale też na co dzień gwiazdy korzystają z pomocy wizażystów i fryzjerów. Z domu rzadko wychodzą niewystylizowane - przecież ich wizerunek w dużej mierze wiąże się z powodzeniem w życiu zawodowym.

Jessica Simpson , jedna z najbardziej krytykowanych za wygląd gwiazd, skończyła właśnie pracę nad swoim najnowszym reality show "The Price of Beauty" . Serial opowiadać będzie o metodach, jakie kobiety na całym świecie stosują, żeby udoskonalić swój wygląd. Praca nad serialem pomogła chyba Jessice lepiej poczuć się we własnej skórze. Gwiazda nie ma problemu z wyjściem z domu bez makijażu, w nieułożonych włosach!

Jak sądzicie, czy takie prezentowanie naturalnych wdzięków zaszkodzi wizerunkowi seksbomby, który już kilka lat temu zbudowała Jessica?

Jessica SimpsonJessica Simpson fot. East News

Czy podobasz się sobie bez makijażu? Zapraszamy do DYSKUSJI na forum Luli

Jessikę wolę:
Więcej o: