Lula ubiera Lulę!

Lula to pies wyjątkowy. Ostatnio za sprawą przykrych wydarzeń Lula stała się Pierwszym Psem prezydenckiej pary Marii i Lecha Kaczyńskich. Postanowiliśmy przygotować kilka stylizacji dla Luli...

Lula zajęła miejsce "Pierwszego Psa" Polski po tym, jak w listopadzie tego roku ze starości zmarł Tytus, ukochany pies prezydenckiej pary.

Lulę mąż spotkał na stacji benzynowej w Mławie w Wielki Czwartek 2000 roku. Jechał z Warszawy do Sopotu i gdy zatrzymał się, żeby zatankować samochód zobaczył psicę, która piła na placu wodę z kałuży. Nakarmił ją, a gdy obsługa stacji powiedziała, że psiak od tygodnia błąka się po okolicy, zlitował się nad nią i przywiózł do domu. Na początku była bardzo lękliwa. Bała się ludzi, każdego stuknięcia, każdego nieznanego dźwięku. Teraz jest do nas niezwykle przywiązana - pisze o ukochanej suczce Maria Kaczyńska na oficjalnej stronie internetowej Prezydenta RP.

Czy Lula poradzi sobie z rosnącą popularnością? Czy prosty pies znikąd uniesie ciężar nowej, niezwykle odpowiedzialnej funkcji? Wierzymy, że tak. W końcu imię "Lula" zobowiązuje!

Na kolażu (wszystkie akcesoria i ubranka znajdziesz w sklepie Ubranka dla Psów ): różowy szlafroczek (do wykorzystania podczas pobytu Luli w Juracie), 55 zł; nakładka na obrożę w kształcie kości, 24 zł; kurtka jeansowa, 80 zł; kokardka, 8 zł; nasuwka na smycz w kształcie korony, 24 zł.

Więcej o: