Wasze recenzje: Podkład korygujący

La Roche Posay Toleriane Teint - Podkład korygujący

Recenzję z serwisie znam.to zamieściła glupotka

Po pierwsze kolor. Idealny. Stosuję zawsze najjaśniejsze odcienie podkładów, które zwykle i tak są ciemniejsze niż moja skóra. W tym wypadku kolor jest idealny. Co prawda w gamie kolorystycznej tego podkładu do wyboru są tylko 4 odcienie , ale odniosłam wrażenie, że są bardzo uniwersalne i raczej nie powinno się mieć problemów z ich doborem.

Po drugie konsystencja. Podkład jest gęsty, ale dzięki temu również wydajny. Stosowałam go prawie codziennie przed 3, prawie 4 miesiące, więc starcza na długo, co jest zaletą, wziąwszy pod uwagę jego cenę (ok. 65-70 zł). Podkład bardzo dobrze kryje , więc jeśli ktoś ma jakieś niedoskonałości, może być spokojny, bo zostaną one całkiem nieźle pokryte. Do tego działanie przeciwzapalne podkładu przyczynia się do redukcji niedoskonałości, co nie jest żadnym tanim hasłem reklamowym bez pokrycia, bo mogę to potwierdzić w 100%. Podkład również odrobinę matuje skórę, ale w ogóle jej nie wysusza, dzięki zawartości gliceryny, która pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.

Po trzecie trwałość. Podkład jest bardzo trwały . Długo pozostaje na skórze nienaruszony. Mogłam sobie po całym dniu na nogach uciąć w nim drzemkę i nadal wyglądał dobrze. Nie musiałam się również obawiać plam, ponieważ po nałożeniu podkładu kolor jest jednolity, nie ściera się od dotykania buzi dłońmi.

Aplikacja - bezproblemowa. Kosmetyk nakłada się łatwo zarówno dłońmi, gąbeczkami do makijażu jak i pędzelkiem. W ogóle nie pozostawia smug. Jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

Na koniec. Podkład stosowałam w okresie letnio-jesiennym, przy wietrznej pogodzie, oraz ostatnio, kiedy było trochę mroźniej, temperatura poniżej zera. Zarówno przy cieplejszej pogodzie, jak i w te chłodne dni podkład świetnie zabezpieczał skórę. Zapewniał odpowiednie nawilżenie, ochronę przez słońcem (pofkład ma filtr SPF20), a także przed szorstkim mrozem. Jestem z niego wyjątkowo zadowolona i z pewnością kupię go ponownie, bo jest to dobra inwestycja.

Cena: 65 zł.

Zalety :

- kolor - konsystencja - wydajność - łatwa aplikacja - działanie przeciwzapalne - nawilżanie skóry - nie ma efektu maski - skóra pod nim nie zaczyna się świecić, bo nie zatyka porów

Wady :

- absolutny brak

Zobacz też:

Wasze recenzje: podkład mineralny

Więcej o: