Sylwestrowe kreacje gwiazd

Wielkie sylwestrowe imprezy organizowane w większych miastach Polski i transmitowane przez najważniejsze kanały telewizyjne to dla gwiazd nie tylko doskonała okazja do świetnego zarobku, ale i pretekst do pokazania się w kosztownych i niesamowicie wyglądających kreacjach!

Niektóre z polskich gwiazd, tak jak Candy Girl postawiły na sprawdzony pomysł - im więcej widać, tym lepiej. Candy Girl odziana w różowiutką kreację pokazała odrobinę za dużo - z głęboko wyciętego dekoltu sukienki "wypadł" biust artystki - pomimo mroźnego powietrza, męska część widowni na pewno nie narzekała.

Candy GirlCandy Girl fot. Kapif/East News

Edyta Górniak, która w tym roku wykazała się kreatywnością w przygotowaniu kreacji na swoje występy, nie chciała zmarznąć. Pod czerwoną sukienkę (gwiazda przebrała się na jeden ze swoich występów za uroczego i bardzo seksownego Czerwonego Kapturka) założyła odważne body w cętki !

Edyta GórniakEdyta Górniak fot. Kapif

Gwiazdą, która podczas sylwestrowych występów najczęściej się przebierała była Doda . Futurystyczne kreacje jej i Maryli Rodowicz stworzył młody projektant Jakub Bonecki. Wszystkie stroje obu pań kosztowały podobno około 50 000 złotych. Jak uważacie - czy były warte swojej ceny?

DodaDoda fot. Kapif

Więcej zdjęć sylwestrowych kreacji gwiazd w galerii!

Więcej o: