Christina Aguilera powraca...

... z nową płytą i niespecjalnie odmienionym wizerunkiem...

"Bionic" to tytuł nowego albumu piosenkarki, który ukaże się już w marcu tego roku. Nazwa brzmi bardzo futurystycznie, co przywodzi na myśl styl propagowany ostatnio przez wiele gwiazd (odniesienia do futuryzmu widać w twórczości zarówno Beyonce , jak i Rihanny). Stąd też nasz brak zachwytu. Christina podąża utartą już ścieżką. Poza tym jej wizerunek nie zmienił się mocno od premiery albumu z największymi hitami "Keeps Gettin' Better: A Decade of Hits" .

Christina Aguilera fot. AP Photo/Joel Ryan/AGChristina Aguilera fot. AP Photo/Joel Ryan/AG Christina Aguilera fot. AP Photo/Joel Ryan/ Agencja Wyborcza.pl

W najnowszej sesji do lutowego numeru amerykańskiego wydania Marie Claire Aguilera wygląda ładnie, ale zdjęcia nie powaliły nas na kolana. Mamy nadzieję, że przed marcową premierą nowej płyty Christinie uda się nas jeszcze czymś interesującym zaskoczyć . Choć gwiazda ostatnio obcięła włosy, a jej nowa fryzura jest urocza, nie uważamy tego za rewolucyjną zmianę, godną mistrzyni transformacji za jaką uważamy piosenkarkę.

Christina Aguilera w Marie ClaireChristina Aguilera w Marie Claire skan

Christina w krótkich włosach

Czytaj w znam.to - Moisture Mask z działaniem antykoncepcyjnym ;)

Więcej o: