Styl gwiazd: szykowna Marion Cotillard

Piękna francuska aktorka szybko stała się ikoną stylu. Nam podoba się sposób, w jaki łączy klasyczną elegancję z nowoczesnością.

Marion stawia na naturalność i elegancję . Jej stylizacje z reguły są proste i pozornie skromne, ale zawsze doskonale dopracowane. Dzięki takiemu "klasycznemu" podejściu do mody wyróżnia się na tle innych gwiazd, które często próbują przyciągnąć uwagę za pomocą ekstrawaganckich kreacji .

Na wielkie wyjścia Marion wybiera idealnie dopasowane do swojej figury suknie, które pięknie podkreślają jej kształtną sylwetkę. Suknia projektu Jeana Paula Gaultier , w której panna Cotillard pojawiła się na gali rozdania Oscarów w 2008 roku była jedną z najczęściej komentowanych oscarowych kreacji.

Marion CotillardMarion Cotillard Fot. Peter Kramer AP/Fot. Kevork Djansezian AP

Na mniej istotne wyjścia i na co dzień Marion wybiera kobiece ubrania. Często nosi spódnice i sukienki. Takie stylizacje uzupełnia ciekawymi, często bardzo awangardowymi dodatkami (na zdjęciu poniżej w stroju od Diora i hitowych butach African fertility goddess figurine tej samej marki).

Marion Cotillard Marion Cotillard  fot. East News

Marion aktywnie wspiera francuskie domy mody, które promuje pojawiając się w stworzonych przez nie kreacjach na czerwonym dywanie. Marka Dior szybko zwróciła uwagę na stylową aktorkę i zaproponowała jej udział w kampanii reklamowej jednego z najpopularniejszych modeli torebek marki o nazwie Lady Dior .

Dior Lady Noir - Marion Cotillard

2010 rok będzie dla Marion zapewne równie dobry jak poprzedni. Aktorka zagrała w kinowym hicie "Nine" . Obraz już 22 stycznia będzie miał swoją premierę w polskich kinach. Zobacz, jak wyglądają (i śpiewają!) najpiękniejsze kobiety świata w "Dziwięć" !

"Dziewięć" - Najgorętsze kobiety w Hollywood w filmie twórcy "Chicago"

Czytaj w Znam.to: Seksowne mydełko na wesoło :)

Więcej o: