NASZ TEST: zabieg przeciw rozstępom

Rozstępy to dla wielu kobiet prawdziwy koszmar. Czy można je skutecznie zminimalizować?

Rozstępy pojawiają się w różnych momentach naszego życia (dorastanie, ciąża, gwałtowne zmiany wagi) i dotykają określonych partii ciała (uda, pośladki, brzuch czy biust). Oczywiście, podobnie, jak w przypadku innych dolegliwości najlepiej jest zapobiegać rozstępom zanim się one pojawią lub też reagować bezpośrednio po ich pojawieniu. Zawsze też warto dbać o skórę, wzmacniać ją i ujędrniać.

PRO-ELASTIC to zabieg, który łączy działanie substancji aktywnych odpowiedzialnych za spójność i wytrzymałość włókien podporowych z działaniem gumowej maski algowej. Zabieg przygotowany jest z myślą o miejscowej kuracji przeciwrozstępowej . Polecane jest wykonywanie zabiegu w indywidualnie dobranej serii 1-2 zabiegi tygodniowo.

Po zabiegu skóra powinna być wzmocniona i uelastyczniona, a także wygładzona i dobrze nawilżona.

Dermika Salon

TEST ZABIEGU

Miejsce: Instytut Dermika Salon&Spa, ul. ul Gen. Józefa Zajączka 9a, Warszawa

Cena: 200 zł/jeden zabieg

Osoba testująca: Basia, redaktorka Luli

Czas trwania zabiegu: 45-60 minut; można go wykonać jednorazowo lub w serii

Dermika Salon

Moja opinia:

Podczas zabiegu zrelaksowałam się, a żadna z wykonywanych przez specjalistkę czynności nie wywołała uczucia dyskomfortu, którego obawiałam się przed zabiegiem (wykorzystywana w zabiegu maska algowa nakładana jest w komfortowej temperaturze, więc nie czułam niemiłego chłodu). Przed nałożeniem właściwych preparatów moja skóra została oczyszczona za pomocą preparatu eksfoliującego. Następnie skóra została poddana kolejnym czynnościom ( nałożenie zawartości ampułki PRO-ELASTIC, maski algowej BODY-ALGUM i kremu wzmacniającego PRO-ELASTIC połączone z intensywnym masazem) . Po jednym zabiegu moja skóra stała się zdecydowanie bardziej elastyczna i jędrna, a dzięki temu rozstępy wydawały się odrobinę mniej widoczne. Jako, że podczas zabiegu specjalistka nie wykorzystała całej zawartości ampułki PRO-ELASTIC, zabrałam ją ze sobą i wykorzystałam następnego dnia rano - skóra prezentowała się bardzo dobrze po jej nałożeniu.

Basia

Zobacz także:

NASZ TEST: Drenaż limfatyczny

Czytaj w Znam.to: Liquid Mineral strasznie się świeci!

Więcej o: