Kate Moss projektuje dla Longchamp

Kate Moss zaprojektuje kolekcję torebek dla firmy Longchamp. Jej autorska linia pojawi się w sklepach już 11 lutego.

Modelka przez wiele lat była twarzą francuskiej firmy Longchamp słynącej z luksusowych torebek, a teraz zostanie ich projektantką . W 2007 roku Kate pomagała przy ostatnich poprawkach słynnego modelu Legende i widocznie się sprawdziła, bo teraz pod opieką dyrektora artystycznego marki, Sophie Delafontaine , stworzy kolekcję torebek sygnowaną swoim nazwiskiem.

To nie tylko podpisanie czegoś swoim nazwiskiem; tu chodzi o bycie bardzo zaangażowanym." - tak o projektowaniu mówi modelka.

Kate Moss Lonchamp Elle Russia luty 2010Kate Moss Lonchamp Elle Russia luty 2010 Kate Moss fot. skan własny

Kate jest ikoną stylu i jak sama twierdzi doskonale wie, co jej się podoba, dlatego proces tworzenia i projektowania sprawia jej przyjemność. Dzięki doskonałemu wyczuciu potrafi świetnie zestawiać pozornie niepasujące do siebie rzeczy za co kochają ją fanki mody. Brytyjka z pewnością nie jest jedną z tych gwiazd, które projektowanie zostawiają profesjonalistom, a same jedynie akceptują ostateczne koncepcje. Jej autorskie kolekcje dla sieci Topshop odniosły niebywały sukces, ale czy równie udane będą jej projekty dla Longchamp?

Kate Moss Lonchamp Elle Russia luty 2010Kate Moss Lonchamp Elle Russia luty 2010 Kate Moss fot. skan własny

Styl Kate Moss jest podziwiany przez rzesze młodych kobiet. Wszystkie chcą wyglądać, jak ona i równie nonszalancko zestawiać ze sobą vintage z najnowszymi trendami. Kate jest ikoną stylu a jej projekty dla Topshop były odzwierciedleniem tego, co sama nosi. Jednak czy jej rock'n'rollowy i odważny styl to jest to, na co powinna postawić elegancka i wyrafonowana marka z 60letnią tradycją ? Może to jest zapowiedź zmian w Longchamp. Możliwe, że chcą odmłodzić swoje projekty by przyciągnąć młodsze klientki. Jeśli tak, to nie mogli wybrać lepszego reprezentanta . Może torebki Longchamp staną się równie popularne wśród młodych fashionistek, jak projekty Louis Vuitton? Zobaczymy.

Kate Moss Longchamp LegendeKate Moss Longchamp Legende Longchamp mat. prasowe

Kolekcja pojawi się w sklepach 11 lutego . To nie jest jednorazowa współpraca. Modelka będzie tworzyć swoją linię co sezon.

Gwiazdorskie projekty czyli  - Showbiznes

Czytaj w Znam.to: Wiórki jakich wiele i nie dla każdego

Więcej o: