Nowości: Matowe cienie Nouba

Marka Nouba podążając za nowymi trendami stworzyła wyjątkową propozycję makijażową.  Matowe cienie w ciekawych kolorach, profesjonalne kredki z silikonową gąbeczką oraz pomadki powiększające usta.

- Pojedyncze cienie matowe NOMBRA

Matowy makijaż oka jest polecany dla każdej kobiety ale szczególnie dla kobiet po 35 roku życia, gdyż ukrywa drobne zmarszczki oraz załamania skóry i pięknie podkreśla oko. Formuła wypiekanych cieni Nombra sprawia, że długo utrzymują się na powiece. Wzbogacone są w mikropigmenty, które zapewniają jedwabisty, nasycony kolor.

Kolory nowych cieni zostały wyselekcjonowane z myślą o kobietach, które pragną stworzyć niepowtarzalny i odważny matowy makijaż oka. Dostępne w 10 kolorach (59 zł).

- Profesjonalne kredki do oczu

Kredka idealnie podkreśla kontur oka. Nowe kredki Nouba zawierają metaliczne, opalizujące drobinki , które gwarantują piękny i intensywny kolor. Dla wygody do kredki dołączona została specjalnie zaprojektowana silikonowa gąbeczka ułatwiająca trzymanie kredki oraz wykonanie precyzyjnej kreski (49 zł).

Kredki do oczu dostępne w następujących kolorach: granat, fiolet, ciemna oliwka, zieleń, brąz.

- Pomadka powiększająca usta - PLUMPING GLOSS STICK

Hydroaktywne właściwości oraz formuła bogata w peptydy nadaje efekt powiększonych ust. Dostępna w 9 kolorach (69,00 zł).

Materiały prasowe Nouba

Zobacz też:

Trendy z wybiegu: Smoky eyes na wiosnę

Czytaj w Znam.to: Super błyszczyk na super mroźną zimę

Więcej o: