Polska modelka twarzą marki Nouba

Paulina Wyka została twarzą włoskiej marki kosmetycznej Nouba. Zobacz zdjęcia z sesji.

Nouba to jedna dobrze

znanych na świecie marek kosmetyków do makijażu. Twórczyni marki, światowej sławy makijażystka, Rosa Armanini, podczas jednej ze swoich podróży została zainspirowana afrykańskim plemieniem Nuba, które podkreślając swoją seksualność zdobiło twarze i ciało mocnym, wyjątkowo kolorowym i zaskakującym makijażem.

Pomysłem stworzenia nowej marki do makijażu Rosa zaraziła swojego męża i tak, w 1982 roku zrodziła się elegancka i profesjonalna linia, która do dziś wyznacza i kreuje międzynarodowe trendy w makijażu.

Nouba wyróżnia się bogactwem kolorów, intensywnie nasyconymi i pięknymi barwami, które możemy łączyć w dowolny sposób. Kosmetyki są projektowane oraz produkowane we Włoszech .

Marka Nouba jest obecna na polskim rynku od kilku lat. Sukces odniosły m.in. cienie Double Bubble (jeden z najczęściej i wciąż bezskutecznie kopiowanych produktów na świecie), podkładu Noubamat, trwała pomadka w płynie Millebaci, eyelinery w gamie kolorystycznej jaką nie dysponuje żadna inna marka.

Włoska firma zainspirowana wielkim sukcesem jaki odniosła Nouba na polskim rynku oraz doceniając niekwestionowaną urodę polskich kobiet postanowiła zaaranżować sesję zdjęciową z modelką Pauliną Wyką. Efekty tej wyjątkowej współpracy przedstawiamy w galerii. Materiały prasowe Nouba

Zobacz też:

Sztuczki wizażystów: zbiór porad

Czytaj w Znam.to: Skuteczny zestaw przeciw wypadaniu włosów

Więcej o: