Pure DKNY - nowa wizja perfum

Nowy zapach od Donny Karan to propozycja na ciepłe wiosenne dni...

Zapach pureDKNY ma być odzwierciedleniem wyjątkowych, spokojnych chwil w życiu. Ma oddawać wszystko to, co w życiu czyste i szczere. Dotyk bliskiej osoby, uśmiech dziecka, ciepło słońca na skórze.

pureDKNY dotyka esencji tego, kim jestem, w jaki sposób żyję, co jest dla mnie ważne - ludzi i dzieci, które kocham oraz poczucia jedności z naturą. Dotyczy tych ulotnych chwil w życiu, kiedy czujemy się szczęśliwi i wszystko dookoła nas wydaje się być czyste i proste - powiedziała Donna Karan.

Nowy zapach Donny Karan

pureDKNY stawia sobie za cel promowanie odpowiedzialnego, świadomego i pro-środowiskowego trybu życia. Marka wspiera CARE , organizację humanitarną, walczącą z biedą na świecie. Głównym składnikiem całej kolekcji zapachowej pureDKNY jest wanilia. Pochodzi ona z małych upraw wanilii, z których większość prowadzona jest przez kobiety - w ten sposób DKNY i CARE chcą wspierać kobiety pracujące przy zbiorach.

Pure DKNYPure DKNY materiały prasowe

Pure DKNYPure DKNY materiały prasowe

Zmysłowy i delikatny , pureDKNY jest symbolem prostego luksusu - z kroplą wanilii w wodzie, jako nutą przewodnią. Miękki i kwiatowy zapach zawiera również akord zroszonych płatków, kwiatu lotosu i róży bułgarskiej, które idealnie harmonizują z kwiatowym sercem: przejrzystym jaśminem, frezją i orchideą. Zamyka je ciepło białej ambry, kremowego drzewa sandałowego i kropla wanilii w wodzie.

Zapachy pureDKNY:

Woda perfumowana pureDKNY Scent Spray 100ml - 305 zł Woda perfumowana pureDKNY Scent Spray 50ml - 220 zł Woda perfumowana pureDKNY Scent Spray 30ml - 165 zł

Masło do ciała pureDKNY Body Butter 200ml - 145 zł

Dezodorant pureDKNY Deodorant Natural Spray 100ml - 135 zł

Więcej o: