Nowe ambasadorki Marks & Spencer

Ana Beatriz Barros, Dannii Minogue, Lisa Snowdon i V V Brown dołączyły do Twiggy, by wspólnie promować najnowszą kolekcję marki Marks & Spencer.

Marks & Spencer zrezygnował z Noemie Lenoir , Erin O'Connor i Myleene Klass , które przez prawie cztery lata promowały markę i stworzył nowy skład, który będzie reklamować kolekcję na wiosnę 2010 . Jedyną sławą, która zachowała kontrakt i trafiła do nowej grupy jest modelka Twiggy . Myleene Klass także pozostaje związana firmą, ale będzie się zajmować innymi projektami.

Mylenne Klass pozostaje ważnym członkiem rodziny M&S i pracuje nad kilkoma, różnymi projektami, włączając w to M&S Money i M&S Online TV" - poinformował media przedstawiciel marki.

Myleene KlassMyleene Klass Myleene Klass fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Twiggy jest filarem marki M&S od 2004 roku, gdy do firmy dołączyli Sir Stuart, ówczesny prezes i Steven Sharp, który objął stanowisko dyrektora marketingu. To oni postanowili w 2005 roku zatrudnić modelkę, symbol lat 60., by promowała ich markę. To był strzał w dziesiątkę.

Twiggy współgra z naszymi głównymi klientami." - powiedział rzecznik firmy M&S.

Rzeczy, które słynna modelka prezentuje błyskawicznie stają się hitami sprzedażowymi. Różowy płaszcz, który Twiggy miała na jednym ze zdjęć promujących kolekcję zniknął ze sklepów w ciągu 3 tygodni. Nie dziwne, że kontrakt z nią został przedłużony.

Twiggy Twiggy  Twiggy fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Do Twiggy dołączyły nowe twarze. Ambasadorką M&S została modelka Ana Beatriz Barros , która jest znana głównie ze współpracy z Victoria's Secret. Do niej dołączyła Dannii Minogue , australijska piosenkarka, siostra Kylie oraz piosenkarka V V Brown i prezenterka telewizyjna Lisa Snowdon , którą swoją karierę zaczynała od modelingu.

Kampania reklamowa Marks & Spencer pojawi się w prasie i telewizji w marcu.

Myleene Klass

Więcej o: