Wpadki gwiazd w Pytaniu na śniadanie

Nad wizerunkami gwiazd pracują zastępy stylistów i innych specjalistów od wizerunku. Dlaczego więc celebrytkom przydarzają się modowe wpadki?

O tym w dzisiejszym odcinku programu "Pytanie na śniadanie" rozmawiała redaktorka Luli Basia Łubko z Agnieszką Prokopowicz i prowadzącą program Beatą Sadowską.

ZOBACZ wideo

Na Luli często prezentujemy nieudane stylizacje gwiazd w dziale "Wpadki" . Większość tych artykułów spotyka się z dużym zainteresowaniem, o czym świadczy choćby ilość komentarzy pod tymi artykułami.

Tym razem postanowiliśmy znaleźć odpowiedź na nurtujące wiele osób pytanie: skąd biorą się modowe wpadki gwiazd?

Na pewno wiele gwiazd po prostu nie zna się na modzie, a dobry gust także nie jest cechą, z którą się urodzili. Do takich kobiet można bez wątpienia zaliczyć Britney Spears czy Katie Price.

Britney SpearsBritney Spears fot. East News

Niektóre kobiety nie są świadome wad i zalet swojej sylwetki - dotyczy to w takim stopniu gwiazd, jak i "zwykłych śmiertelniczek". Zasobny portfel nie zastąpi uczciwego przyjrzenia się swojemu odbiciu w lustrze . Nie znając siebie wybieramy często za małe, za duże czy na przykład źle dla naszej figury skrojone ubrania. Jedną z gwiazd, które można zaliczyć do tej grupy jest Lady Victoria Hervey .

Lady Victoria Hervey fot. East NewsLady Victoria Hervey fot. East News Lady Victoria Hervey fot. East News

Są też takie gwiazdy, które uwielbiają prowokować. Celowo stawiają na kiczowate bądź nienaturalne stylizacje - to ich sposób na budowanie własnego wizerunku . Choć ich stroje mogą razić, w rzeczywistości czasami bywają nawet motorem zmian społecznych! Madonna wywołała swoim wizerunkiem prawdziwą rewolucję, dziś podobnie mówi się o Lady Gadze , której styl ma szansę zrewolucjonizować świat showbiznesu. W Polsce do tej grupy gwiazd można zaliczyć Dodę .

DodaDoda fot. KAPIF

Jakie jeszcze mogą być powody modowych wpadek? Bardzo prozaiczne: brak czasu na przemyślenie stroju, pech (np. zniszczenie długo przygotowywanej kreacji), zmęczenie, pomyłka (np. błąd krawcowej). Takie rzeczy przydarzają się każdej z nas (przyjrzyjcie się twarzy Nicole Kidman - nakładany w pośpiechu korektor nie dał pożądanego efektu). Dlatego czasem warto okazać gwiazdom odrobinę zrozumienia;)

Nicole KidmanNicole Kidman SYLVAIN GABOURY / PR PHOTOS/Sylvain Gaboury / PR Photos

Więcej o: