Czarny lakier do paznokci: hit czy kit?

Czy czarny lakier do paznokci stanie się hitem nadchodzącej wiosny?

Lakier do paznokci w czarnym kolorze jest ostatnio ulubieńcem gwiazd i projektantów. Pojawia się na dłoniach Kylie Minogue , Rihanny, Victorii Beckham czy modelek domów mody DKNY i Giorgio Armani na pokazach wiosenno-letnich. Czy to oznacza wiosenny hit wśród emalii do paznokci?

Czarny lakier do paznokci na wiosnę?Czarny lakier do paznokci na wiosnę? kolaż Lula.pl

pokazy wiosna-lato: DKNY fot. AP Photo; DKNY fot. AP Photo; Giorgio Armani fot. AP Photo

Kiedyś kojarzył się raczej z subkulturą rockmanów i motocyklistów, obecnie powyższe przykłady udowadniają nam, że lakier w tym kolorze potrafi być elegancki i wytworny, ale również bardzo modny i stylowy. Zestawiony z wieczorową suknią, albo z ubiorem w stylu glam rock stworzy bardzo zgrany duet! Ważne jednak, by nałożyć go szczególnie starannie, bo każde niedociągnięcie będzie mocno rzucało się w oczy.

Czarny lakier do paznokci na wiosnę?Czarny lakier do paznokci na wiosnę? kolaż Lula.pl Kylie Minogue fot. EN; Rihanna fot. EN; Victoria Beckham fot. AP Photo/Jorge Herrera

Niżej zebrałyśmy dla Was garść przykładów omawianych lakierów - od niedrogich, na każdą kieszeń do ekskluzywnych markowych w rozsądnej cenie:

Czarny lakier do paznokci na wiosnę?Czarny lakier do paznokci na wiosnę? kolaż Lula.pl

Na kolażu: Bourjois, 29,40 zł (sklep.vea.pl); MAC, ok. 50 zł (allegro.pl); Loreal, 37 zł (dolce.pl); Dior, 81 zł (sklep.vea.pl); Konad, 9,90 zł (konadnail.pl); StarGazer, 10,90 zł (rockmetalshop.pl); Chanel, 87 zł (sklep.vea.pl).

Anna Szulc

Czarny lakier do paznokci to:
Więcej o: