Szminka w kolorze nude

Kuszące i naturalnie wyglądające usta w kolorze nude...

Gwiazdy kochają szminki i błyszczyki w odcieniach nude . Wyglądają one bardzo naturalnie i skromnie , a mimo to potrafią znacząco podkreślić piękno ust. Nude to odcienie, których prawie nie widać, nagie. Są to najczęściej beże, blade róże, lekkie pomarańcze, czy odcień mlecznej czekolady, jednak wszystko to o bardzo subtelnym nasyceniu i nierzadko półprzezroczyste.

Jennifer LopezJennifer Lopez kolaż Lula.pl

Wśród gwiazd, zdecydowaną królową tego typu kosmetyków do ust jest Jennifer Lopez . Od wielu lat nieprzerwanie używa takich szminek i błyszczyków i jest świetnym przykładem na to, że taki kosmetyk to must have każdej kobiety - na wielkie okazje jak i na co dzień .

Niżej prezentujemy kilka pomadek i błyszczyków wpasowujących się w opisywany styl:

szminki nudeszminki nude kolaż Lula.pl

Na kolażu: błyszczyk Yves Saint Laurent Gloss Repulpant 82 zł (iperfumy.pl); Szminka z wygładzającymi minerałami Avon 26 zł ; Loreal Szminka Color Riche Star Secrets Doutzen Blush 21 zł (czerwonaszminka.pl); błyszczyk-peeling do ust Bourjois 44,01 zł (amora.pl); szminka Vipera 8,99 zł (viperasklep.pl); błyszczyk Yves Saint Laurent Gloss Pur 86 zł (iperfumy.pl); błyszczyk Bourjois 3D 30,60 zł (loreal.biz.pl); powiększająca szminka Avon 26 zł .

Anna Szulc

Czarny lakier do paznokci: hit czy kit?

Czytaj w Znam.to: Astor Volume Artis Modelling Mouse

Więcej o: