Makijaż w stylu Beyonce

Makijaż - podążamy śladem jednej z największych gwiazd muzyki - Beyonce.

Beyonce ma bardzo wyrazisty styl , a w jej szafie aż roi się od aktualnych trendów. Gwiazda wystąpiła w teledysku Alicii Keys "Put It In a Love Song" w bardzo modnym makijażu inspirowanym printami rodem z lat '80. Wszystko to świetnie dobrane do kolorystyki stroju i fryzury tworzyło bardzo efektowną całość .

Żeby zrobić taki makijaż potrzebna będzie matowa baza - najlepiej wybrać podkład dobrany do cery i lekko oprószyć go pudrem . Na policzki warto nałożyć brązujący róż , który wymodeluje twarz i nada letniego looku . Beyonce słynie ze swoich zadbanych brwi , dlatego postarajmy się jej dorównać i dokładnie je wydepilować. Warto uzupełnić rzadsze miejsca kredką. Oczy malujemy neonowymi kolorami dobrze zacierając moment przechodzenia jednej barwy w drugą. Całość obrysowujemy kredką - jak na zdjęciu piosenkarki. Na koniec tusz do rzęs i błyszczyk w kolorze nude , który sprawi, że usta będą kuszące, ale nie odciągną uwagi od krzykliwych oczu. Gotowe!

Niżej kosmetyki przydatne do wykonania makijażu w stylu Beyonce:

kolaż Lula.plkolaż Lula.pl kolaż Lula.pl

Na kolażu: podkład matujący - kość słoniowa AA, 14,29 zł (amora.pl); perełki brązujące BC, 29,90 zł (merlinbeauty.pl); czarna kredka do oczu Revlon, 16,50 zł (ekobieca.pl); poczwórne cienie Gosh, 46,90 zł (raan.istore.pl); maskara Big & Beautiful Astor, 29,99 zł (merlinbeauty.pl); puder prasowany Bourjois, 44,80 zł (amora.pl); kredka do brwi Deborah, 22,90 zł (amora.pl); błyszczyk 3D Effet Bourjois, 30,60 zł (amora.pl).

Anna Szulc

Ciemna szminka: hit czy kit?

Czytaj w Znam.to: Gloss & Care Lip Gloss Sensique to fikcja

Więcej o: