Makijaż w stylu Gwen Stefani

Gwen słynie z oryginalnego stylu, którego trzyma się od wielu lat. Może warto z niego zaczerpnąć?

Gwen Stefani słynie ze swojego niepowtarzalnego stylu - nie tylko ubrań, ale i charakterystycznego makijażu. Gwiazda już od czasów No Doubt urzekała swoim porcelanowym makijażem , który rewelacyjnie komponował się z jej włosami. Charakteru dodawała czerwona szminka , z którą piosenkarka nie rozstaje się do dziś.

Postanowiłyśmy zainspirować Was do stworzenia makijażu w stylu Gwen. Potrzebny będzie podkład dobrze dobrany do cery , jednak najlepiej w jasnym odcieniu. Do skorygowania kształtu twarzy lekki puder brązujący lub róż do policzków. Jeśli masz twarz owalną , która nie wymaga "udoskonalania", zrezygnuj z tych kosmetyków - osiągniesz wówczas efekt bliższy gwieździe. Brwi warto uzupełnić kredką w dobrze dobranym kolorze. Do tego czarny tusz pogrubiający rzęsy i eyeliner w tym samym kolorze, jasny puder do utrwalenia, słynna czerwona szminka i gotowe!

Niżej przedstawiamy kilka kosmetyków, które mogą się przydać do osiągnięcia looku w stylu Gwen:

kolaż Lula.plkolaż Lula.pl kolaż Lula.pl

Na kolażu: kredka do oczu Bourjois, 23,38 zł (amora.pl); kredka do brwi Deborah, 22,90 zł (amora.pl); perełki brązujące BC, 29,90 zł (merlinbeauty.pl); szminka Astor, 19,30 zł (amora.pl); puder prasowany Pure Carlo di Roma, 46 zł (merlinbeauty.pl); szminka Guerlain, 113,99 zł (merlinbeauty.pl); tusz do rzęs Bourjois, 38,70 zł (sklep.vea.pl).

Anna Szulc

Makijaż na wagę złota

Czytaj w Znam.to: Vanity - cukrowy krem do depilacji

Więcej o: