Estée Lauder dla Derek Lam

Marka Estée Lauder odniosła kolejny sukces - tym razem na Nowojorskim Tygodniu Mody.

Zaczęło się od ważnego kontraktu ze światowej sławy make-up artystą Tomem Pecheux . Ostatnio dobra passa doprowadziła markę do Nowojorskiego Tygodnia Mody , na którym sponsorowała tzw. beauty look (makijaż i paznokcie) na pokazie mody na jesień i zimę 2010 Dereka Lam, który odbył się 16 lutego.

Estee LauderEstee Lauder Estee Lauder

Derek Lam tu uznany amerykański projektant mody. Rozpoczął swoją karierę pracując u boku Michaela Korsa, a w 2003 roku stworzył własną markę i od tego czasu pracuje pod swoim nazwiskiem. W 2005 roku zdobył prestiżową w świecie mody nagrodę CFDA dla młodego projektanta i od tego czasu zdobył jeszcze wiele innych nagród. Jego wizja ubrań łączy silną kobiecość oraz luksus przy jednoczesnym łatwym noszeniu.

Estee LauderEstee Lauder Estee Lauder

Dyrektor Kreatywny Makijażu Estée Lauder, Tom Pecheux, kierował ekipą 15 makeup artystów, by stworzyć oszałamiający beauty look (makijaż i paznokcie) na 22 modelkach. Makijaż uzupełniała znana manicurzustka Jin Soon Choi, która wraz ze swoim zespołem testowała na paznokciach modelek nowy kolor lakieru do paznokci Estée Lauder.

Estee LauderEstee Lauder Estee Lauder

Tom Pecheux o inspiracji do makijażu Dereka Lam "Mit Zachodu" ("The Myth of the West"):

Kiedy Derek pokazał mi tkaniny, które zainspirowały go do stworzenia kolekcji na Jesień 2010 - moce i stonowane odcienie połączone z pigmentami w kolorze ziemi, wśród których były odcienie terrakoty, zielenie i brązy - wiedziałem, że odcienie makijażu powinny go uzupełniać. Dlatego wybrałem mieszankę zdecydowanych niebieskich cieni do powiek, lśniących miedzią ust, i nieskazitelną, matową skórę w oparciu o lekki podkład - beauty look, który jest zapowiedzią trendu, który zobaczymy jesienią 2010 roku." Tom Pecheux, Estée Lauder Creative Makeup Director.

Makijaż: Tom Pecheux for Estée Lauder

Paznokcie: Jin Soon Choi for Estée Lauder

Zdjęcia modelek: Ksenia Kahnovich (IMG) Photo Courtesy of Estée Lauder ; Liu Wen (Marilyn) Photo Courtesy of Estée Lauder

Szminka w kolorze nude

Więcej o: