Gingersphere

Specjalnie dla Was - kolorystyczna sfera włosów gwiazd! Rozdział drugi - rude.

Rude włosy budzą kontrowersje jak żadne inne. Posiadanie takiego koloru jest wyzwaniem, ale i znakiem charakterystycznym . Ma je z natury wiele gwiazd, a jeszcze więcej farbuje czuprynę na ten wyrazisty kolor. Nie znaczy to wcale, że panuje moda na Anię z Zielonego Wzgórza... Wręcz przeciwnie - rudy najczęściej wybierają kobiety pewne siebie, szalone i odważne! Zebrałyśmy dla was wszystkie sławne Marchewki i pogrupowałyśmy w sposób nieprzydatny, ale przyjemny ...

Udawaczki

Katarzyna Zielińska-Krzysztof Kuczyk-Forum; Monika Brodka-Agencja Gazeta; Ashlee Simpson fot. forumKatarzyna Zielińska-Krzysztof Kuczyk-Forum; Monika Brodka-Agencja Gazeta; Ashlee Simpson fot. forum Katarzyna Zielińska fot. Krzysztof Kuczyk/Forum; Monika Brodka fot. Agencja Wyborcza.pl; Ashlee Simpson fot. Forum

Z rudym niewiele wspólnego mają. Z natury są szatynkami, brunetkami... Próżno szukać u nich piegów i bladej cery. Są za to zdeterminowane, by za Karotki uchodzić i cieszyć się niebanalnym wizerunkiem. Przykładem może być stylowa Monika Brodka, ślepo podążająca za fryzjerskimi trendami Katarzyna Zielińska czy kolorem włosów przełamująca emo-czerń Ashlee Simpson.

Incognito

GingersphereGingersphere fot. AP

Pojawiają się w przebraniu. Raz blondynki, raz brunetki, a w chwili lojalności - rude. Najczęściej w ukryciu, jednak nas nikt nie zwiedzie. Patrząc na Nicole, Lindsay czy Julianne zawsze wiedzieć będziemy - ruda, ruda, ruda.

Ulepszone

GingerspgereGingerspgere fot. East News, mat. prasowe, PR Photos

Dumne z naturalnej barwy włosów, jednak wiecznie czujące niedosyt. Wciąż rude, jednak ulepszone i odświeżone. Trochę farby, dużo wdzięku. Raz odcień ciemniejszy, raz jaśniejszy za to zawsze twarzowy i efektowny. Pozdrawiamy naturalne rudzielce!

Anna Szulc

Wybieramy najładniejsze okulary Linda Farrow

Czytaj w Znam.to: Piasek do pilingu twarzy

Więcej o: