MAC i gwiazdy przeciwko AIDS

Sharon Osbourne, Lady Gaga i Cindy Lauper razem z marką MAC angażują się w dyskusję o HIV.

Dzisiaj o 13:00 w Londynie odbędzie się dyskusja o AIDS/HIV w ramach VII Kampanii Viva Glam . Do prowadzącej Sharon Osbourne dołączy rzecznik MAC AIDS Foundation oraz światowe supergwiazdy - Lady Gaga i Cindy Lauper . Dwie ostatnie udzielą intymnego i ekskluzywnego wywiadu , który będzie częścią kampanii Z naszych ust MAC Cosmetics VIVA GLAM .

Rozmowa z gwiazdami pozwoli zainteresowanym z całego świata zadawać pytania na temat choroby. Dodatkowo Lady Gaga i Cindy Lauper opowiadać będą o kampanii MAC VIVA GLAM , dzięki której można pomóc kobietom chorym na AIDS . Wystarczy kupić szminkę VIVA GLAM CYNDI lub VIVA GLAM GAGA (76 zł), które będą dostępne od 15 marca przez 12 miesięcy.

MAC i gwiazdy przeciwko AIDSMAC i gwiazdy przeciwko AIDS MAC i gwiazdy przeciwko AIDS

Gwiazdy skutecznie zwracają uwagę na kryzys HIV/AIDS. Myślimy, że nasza akcja osiągnie sukces z artystką, której nagranie podbiło rynek muzyczny na początku epidemii HIV/AIDS w latach '60 i inną, która jest bardzo popularna wśród młodych ludzi w dzisiejszych czasach. Reprezentują one różne pokolenia, które są tak samo doświadczone przez tą chorobę. Obie pomagają rozpowszechniać wiadomość mocą szminki - John Demsey z fundacji MAC przeciwko AIDS.

MAC Cosmetics razem z Ustream nadadzą wydarzenie poprzez stronę Facebook zaraz po jego zakończeniu. Międzynarodowi fani mogą wysyłać pytania przez Facebooka albo Twittera używając tagu #VIVAGLAM.

Anna Szulc

Elementarz dbania o stopy

Więcej o: