Oscary 2010: co będzie modne?

Ostatnio prezentowaliśmy Wam "syrenie" kreacje, w których gwiazdy tłumnie pojawiły się na zeszłorocznej gali rozdania Oscarów. Teraz postanowiliśmy przypomnieć inny rodzaj popularnych w ubigłym roku strojów...

Niejedna gwiazda wybrała w zeszłym roku suknię o tradycyjnej, balowej linii. Dopasowana, gorsetowa góra, wyraźne zaznaczenie talii i szeroki dół - taki rodzaj kreacji, przez wielu nazywanej pogardliwie "bezą", jest najczęściej wybierany przez panny młode. Świetnie też sprawdza się na czerwonym dywanie - w takiej sukni żadna kobieta nie przejdzie niezauważona.

W 2009 roku ten krój wybrała Miley Cyrus, która pojawiła się na gali w kreacji z kolekcji Couture Zuhaira Murada na wiosnę 2009, a Sarah Jessica Parker postawiła na klasykę w wydaniu Christian Dior Haute Couture.

Marion Cotillard i Penelope CruzMarion Cotillard i Penelope Cruz fot. AG

Marion Cotillard była kolejną gwiazdą, którą mogliśmy podziwiać w sukni o szerokiej tiulowej spódnicy. Francuska aktorka, podobnie jak Sarah Jessica Parker postawiła suknię Diora - jej kreacja pochodzi z kolekcji haute couture na jesień 2008. Penelope Cruz także zapragnęła wyglądać tego wyjątkowego wieczoru jak księżniczka i na gali pojawiła się w doskonałej kreacji Pierre Balmain Haute Couture zdobionej printem przypominającym koronkę.

Jak myślicie cz sukienki "bezy" będą równie popularne na tegorocznej gali?

Czytaj w Znam.to: Piasek do pilingu twarzy

Więcej o: