modna strona eBay

Największy serwis aukcyjny eBay stawia na modę i już w marcu rusza z projektem "Fashion Vault", a to tylko jedna z zapowiadanych zmian.

Projekt "modowy skarbiec" umożliwi użytkownikom zakup ubrań i akcesoriów od znanych projektantów po obniżonych cenach. Promocja będzie trwała określony czas, a rzeczy będą dostępne w limitowanych ilościach. Fashion Vault był już testowany w ubiegłym roku. Przez kilka dni można było kupić projekty takich marek, jak: Hugo Boss, DKNY, Max Mara.

Wykorzystujemy swoje atuty. eBay jest numerem jeden wśród internetowych stron odzieżowych." - powiedziała Lorrie Norrington z eBay - "Czy to jest Tory Burch, czy dżinsy Levis, mamy je. Ciężko sobie wyobrazić posiadanie 10 milionów produktów na półkach - wyłącznie odzieżowych rzeczy - ale my mamy tyle."

Ilość towaru jest imponująca, a do normalnych aukcji doszła jeszcze sprzedaż kolekcji zaprojektowanych specjalnie dla eBaya. Pierwszymi projektantami, którzy wzięli udział we współpracy z serwisem są Narcisco Rodriquez i Norma Kamali . Ich limitowane projekty można kupić po niższych cenach, wyłącznie przez serwis aukcyjny. Przedstawiciele eBaya planują nawiązać współpracę z kolejnymi twórcami, ale na razie nie ogłosili żadnych nazwisk. Wiadomo jednak, że przedstawiciele eBaya promowali nowy projekt podczas nowojorskiego tygodnia mody.

eBay Narcisco RodriquezeBay Narcisco Rodriquez ebay.com

Jednym z ważniejszych celi eBaya jest zmiana zachowań zakupowych . Obecnie klienci na serwisie aukcyjnym szukają konkretnej rzeczy, ale przedstawiciele firmy chcą to zmienić i sprawić, że klienci będą dokonywać więcej zakupów impulsywnych. Kolejnym, wzrost sprzedaży po ustalonych cenach (opcja "kup teraz"). eBay współpracuje ze sklepami i markami, które zakładają swoje konta aukcyjne, a w tym roku wszystko ma zostać uporządkowane i usprawnione. Już w kwietniu, by ułatwić poszukiwania planowane jest wdrożenie nowej wyszukiwarki. eBay stał się największym wirtualnym sklepem odzieżowym i ciągle sie rozwija. Fani mody będą zachwyceni, ponieważ planowane jest stworzenie strony fashion.ebay.com , na której będzie można zapoznać się z poradami stylistów i najnowszymi trendami.

eBay jest jednym z potentatów w sprzedaży internetowej i rozwija się znakomicie. W rozwoju nie przeszkadzają mu nawet przegrane sprawy z grupą LVHM (Louis Vuitton Moet Hennessy), ani konkurencyjne serwisy aukcyjne. Przedstawiciele firmy wiedzą, że nacisk na rozbudowę segmentu mody zapewni im sukces. Wielu konsumentów dopiero się przekonuje do zakupów internetowych i ten rynek będzie nadal rosnąć, a eBay razem z nim.

eBay Fashion VaulteBay Fashion Vault ebay.com

Karolina Lewczuk (Karolina L.)

Kupujesz ubrania i dodatki na serwisach aukcyjnych?
Więcej o: