Fendi - torba DIY

Dzięki Fendi możesz spróbować swoich sił jako projektant wzorów i ozdobić markową torebkę własnym projektem.

W ubiegłym roku włoski dom mody wypuścił na rynek Fendi Artist Baguette Bag , torbę, którą można był ozdobić mazakami. Okazała się hitem, dlatego przedstawiciele marki postanowili kontynuować linię DIY . Włoska firma wprowadziła na rynek Fendi Baguette Mezzo Punto , którą możesz samodzielnie wyhaftować. Weź igłę, włóczki i wykorzystaj swoją fantazję, by stworzyć unikatową, markową torebkę. Jeśli nie masz wyobraźni możesz skorzystać z diagramów i ilustracji dołączonych do zestawu. Dla początkujących stworzono także instrukcję.

Fendi to fabryka kreatywności, która wspomaga talent bez granic. W tych trudnych czasach w których świat się szybko zmienia, chcemy wychwalać czystą kreatywność przez skupianie uwagi na tradycyjnych materiałach i technikach niskiej technologii. Chcieliśmy na nowo odkryć moc i piekno "Fatto a Mano" (ręcznie robiony). " - powiedziała Silvia Venturini Fendi, dyrektor kreatywny ds. akcesoriów.

Fendi - torba DIYFendi - torba DIY fot. mat. prasowe

Torebkę można ozdobić klasycznym logo marki, albo swoim własnym projektem. Jednak przed przystąpieniem do dzieła warto wszystko dokładnie przemyśleć i zaplanować.

Podoba się Wam ten pomysł, czy nie?

Torebkę można kupić winternetowym sklepie Net-A-Porter . Kosztuje ok. 877 euro .

Torebka DIY marki Fendi:
Więcej o: