Nowy krem Clinique

Nowy krem marki Clinique dla kobiet pragnących spowolnić pojawianie się widocznych oznak starzenia.

Clinique przedstawia NOWY opatentowany preparat nawilżający Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer. Używając technologii sirtuin do uruchomienia składników regeneracyjnych, które walczą ze zmarszczkami i oznakami starzenia, Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer jest wszechstronnym odmładzającym produktem do skóry, który pozwala jej odnawiać i regenerować widoczne oznaki starzenia w czasie, kiedy śpisz .

TECHNOLOGIA SIRTUIN

Sirtuiny są rodzajem protein niezwykle ważnych dla wydłużenia życia i funkcjonowania komórek. Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer zawiera opatentowany przez Clinique kompleks, który stosuje przełomową technologię sirtuin, aby przedłużyć "długość życia" skóry i widocznie przywrócić młodość starzejącej się skórze. Zastrzeżone dla Clinique molekuły zawierają nie tylko Isoniacinamidy , które optymalizują naturalne reparacyjne funkcje skóry, ale także Micrococcus Lysate , który wspomaga naturalną zdolność skóry do walki z uszkodzeniami powstałymi w ciągu dnia, które mogą przyspieszać procesy starzenia.

Z dodatkiem kwasu aminowego Hydroxyproline, Y outh Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer zwiększa naturalną produkcję kolagenu, dba o istniejący kolagen, oraz efektywnie koryguje pojawianie się zmarszczek.

PRZYWR ACAJ I NAPRAWIAJ

Nauka dowiodła, że najbardziej efektywna regeneracja komórkowa następuje w nocy, kiedy skóra nie jest narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dlatego Y outh Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer pomaga skórze łagodnie przejść z dziennego trybu "chroń i naprawiaj" do nocnej fazy "przywracaj i naprawiaj".

CliniqueClinique Clinique

DOSTĘPNOŚĆ

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer jest dostępny w dwóch formułach dostosowanych do typu skóry.

oraz

CliniqueClinique Clinique

Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Przetestowany dermatologicznie. Nie powoduje trądziku.

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer dostępny od lutego 2010 w perfumeriach na terenie całego kraju.

Sugerowane ceny detaliczne:

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer 30 ml - 155 zł

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer 50 ml - 220 zł

Bezbarwny błyszczyk do ust

Czytaj w Znam.to: Tak pachnie kobieta, która wie, czego chce od życia!

Więcej o: