Oscary 2010: wybierz najlepiej ubraną gwiazdę!

Gala rozdania Oscarów to nie tylko wielkie święto filmu, ale też prawdziwy modowy wybieg. Niestety w tym roku gwiazdy nie zachwyciły, a stroje nie powaliły na kolana. Czy jednak któraś ze stylizacji zasługuje na wyróżnienie?

Na zeszłorocznej gali rozdania Oscarów mogliśmy podziwiać aktorki i piosenkarki w najwspanialszych, dopracowanych w najmniejszym szczególe kreacjach. Wśród strojów znalazły się zarówno bogato zdobione suknie-syreny, jak i prezentujące się baśniowo suknie-bezy. Prawie wszystkie stylizacje gwiazd uzupełniała droga, luksusowa biżuteria. Fryzury i makijaże stanowiły odzwierciedlenie mistrzowskich umiejętności ich twórców.

W tym roku gwiazdy odrobinę nas zawiodły. Choć panie pojawiły się na czerwonym dywanie w kreacji od największych mistrzów, chyba żadna z gwiazd nie zaprezentowała się na tyle wyjątkowo, żeby jej stylizacja została zapamiętana . Większość pań wybrała suknie w delikatnych, transparentnych kolorach - beżowe, szare, srebrne kreacje zdominowały czerwony dywan.

Naszą uwagę przyciągnęła na pewno Zoe Saldana w strojnej kreacji od Givenchy - ta suknia wymagała odwagi, jednak aktorka nosiła ją z klasą!

Pięknie prezentowała się też Cameron Diaz , która w sukni Oscara de la Renty przypomina nam dawne, hollywoodzkie gwiazdy - klasyka w najlepszym wydaniu.

Zobacz też, co działo się na czerwonym dywanie podczas wczorajszej imprezy!

Która z gwiazd wyglądała najlepiej na gali Oscary 2010?
Więcej o: