Makijaż w stylu Salmy Hayek

Mleczna czekolada ust w towarzystwie czerni oczu i nieziemskiej sukienki Alexandra McQueena.

Salma Hayek olśniła swoją perfekcyjną stylizacją utrzymaną w odcieniach beżu, brązu i czerni. Zdaje się, że całość była dobierana do pięknej sukienki Alexandra McQuenna - i słusznie. Kolorystyka ta doskonale komponowała się z urodą aktorki .

Salma HayekSalma Hayek fot. AP Photo

Na bieżąco obserwujemy makijaże gwiazd i musimy przyznać, że ten wyróżnił się na tle innych . Ostatnio dominuje klasyka, czerwień ust i makijaż nude . Salma odcięła się od mas i wybrała lekko zapomnianą szminkę w kolorze mlecznej czekolady . Jest ona błyszcząca i lekko transparentna. Wargi obrysowała pasującą konturówką, a oczy podkreśliła grubą czarną i lekko rozmazaną kreską i wszechstronnym tuszem do rzęs. Podkład wygląda klasycznie - odcień dobrze dobrany do cery, zmatowiony pudrem. Kontury twarzy minimalnie skorygowane zostały różem.

Jak Wam podoba się ten makijaż i jego dopasowanie do kreacji? My jesteśmy jak najbardziej na tak - brązy wyglądają smakowicie i naturalnie , a całość wygląda perfekcyjnie!

Niżej kosmetyki, które mogą się przydać do wykonania makijażu w stylu Salmy:

kolaż Lula.plkolaż Lula.pl kolaż Lula.pl

Na kolażu: kredka do ust Deborah, 22,16 zł (amora.pl); kredka do powiek Oriflame, 16 zł ; podkład Rimmel Recover, 29,99 zł (merlinbeauty.pl); podwójny tusz pogrubiający i wydłużający rzęs Oriflame, 36 zł ; błyszczyk Bourjois, 26,49 zł (amora.pl); puder mineralny transparentny Jadwiga, 24 zł (ekobieca.pl).

Anna Szulc

Pachnące mydełka

Czytaj w Znam.to: Super zmywacz do paznokci

Więcej o: