Lady Gaga i Beyonce znowu szokują

Emisja ich nowego teledysku do piosenki Telephone została wstrzymana przez stacje telewizyjne. Tradycyjnie zarzuty dotyczą obscenicznego zachowania i wulgaryzmów.

Klip, wyreżyserowany przez Jonasa Akerlunda (również twórcy Paparazzi ) trwa aż 9 i pół minuty i opowiada krótką historię o tym jak Beyonce odbiera Lady Gagę z więzienia i razem uciekają rozrabiać w barach i karać niegrzecznych facetów. Niektórzy faktycznie mogą uznać teledysk za przesadzony. Należy jednak docenić pokłady zamierzonego kiczu i rozmach z jakim został zrobiony. Celowo nawiązuje do stylu Tarantino , szczególnie w filmie Grindhouse Vol 1: Death Proof , w którym seksowne bohaterki fajnych facetów podrywają w barach, a złych - karzą :) Do teledysku został nawet wypożyczony samochód w płonienie z Kill Billa . Za stylizację Gagi tradycyjnie był odpowiedzialny Nicola Formichetti. Wokalistka nosi kreacje Victora & Rolfa , Thierry'ego Muglera , Rachel Barrett, House of Gaga, Search and Destroy, dodatki Chanel i Laboutina. Beyonce występuje w żółtej sukience Atsuko Kudo i okularach Jeremy'ego Scotta. Nawet jeśli nie lubicie piosenkarek, warto obejrzeć Telephone ze względu na stylizacje i przegięty, tarantinowski klimat.

Kurtka wyszywana ćwiekami - Search and Destroy, kostium i kapelusz - Thierry Mugler vintage, czarno - biały kostium w paski Jean Charles de Castelbajac

Okulary Chanel vintage

Kapelusz w kształcie telefonu - Fred Butler, sukienka Rachel Barrett

Lady Gaga feat Beyonce - Telephone

Więcej o: