Agyness dla Barneys Japan

Brytyjska modelka zaprojektowała kolekcję "I AM by Agyness Deyn for Barneys Green" dla japońskiego Barneys.

Kolekcja Agyness Deyn powstała na otwarcie sklepu w Kobe , które odbyło się 5 marca tego roku. Od 13 marca można ja kupić również w sklepie w Tokio , jednak dostępna będzie tylko w Japonii . Linia obejmuje 11 modeli : od szalików, przez t-shirty, legginsy, dzianiny i sukienki. Rzeczy kosztują od ok. 212 do 307 dolarów. Nazwa "I AM by Agyness Deyn for Barneys Green" nawiązuje do ekologicznej inicjatywy Go Green Go. Ta kolekcja jest bowiem częścią kampanii ochrony środowiska Barneys, a cześć dochodu z jej sprzedaży zostanie przeznaczona na sadzenie drzew w Mongolii .

kolekcja 'I AM by Agyness Deyn for Barneys Green'kolekcja "I AM by Agyness Deyn for Barneys Green" fot. Barneys Japan blog

Agyness Deyn jest znana ze swojego awangardowego stylu. Informacja o tym, że podjęła się zaprojektowania kolekcji dla znanej marki nie była wielkim zaskoczeniem dla jej fanów i mediów. Dziwić może jedynie to, że przyjęła propozycję Barneys, w dodatku japońskiego. Możliwe, że ta kolekcja to dopiero początek jej przygody z projektowaniem. Na razie modelka zajmuje się tworzeniem własnego czasopisma internetowego .

Więcej o: