Manicure w stylu Lindsay Lohan

Znana nie tylko ze skandali i braku pracy, ale także doskonałego i charakterystycznego stylu. Podpatrzyłyśmy u Lindsay Lohan 3 kolory lakierów do paznokci, które mogą zainspirować...

Lindsay Lohan lubi eksperymentować. Jej wizerunek bywa kontrowersyjny , ale jest szeroko podziwiany na całym świecie . Choć z makijażem często bywa u niej nieciekawie, interesującego manicure'u nie można jej omówić.

Aktorka zazwyczaj wybiera jeden kolor na całej płytce paznokcia . Najczęściej można u niej zobaczyć czerń idealnie pasującą do charakteru jej ubrań . Z kolei do bardziej kobiecych zestawów dobiera naturalnie wyglądające barwy - krem, beż, jasny róż. Od czasu do czasu LiLo pozwala sobie na ekstrawagancję , która odbija się od całej kreacji - jak w poniższym przykładzie z czarnym strojem i niebieskimi paznokciami .

Może znajdziecie coś dla siebie pośród tych propozycji? Jak się Wam podobają? Czy niebieski czy granatowy lakier nie jest zbyt bliski kiczu?

Jasne i naturalnie wyglądające:

Lindsay LohanLindsay Lohan Fot. AP Photo

Na kolażu: lakier Deborah, 24,90 zł (amora.pl); emalia do francuskiego manicure Oriflame, 17,90 zł ; lakier Sally Hansen, 15 zł (ekobieca.pl); lakier szybkoschnący Avon, 23 zł .

Niebieskie:

Lindsay LohanLindsay Lohan Fot. AP Photo

Na kolażu: niebieski lakier Bourjois, 7,29 zł (nocanka.pl); granatowy lakier z połyskiem Deborah, 24,90 zł (amora.pl); niebieski lakier Konad, 13,42 zł (ekobieca.pl); granatowy lakier Lancome, 83 zł (sklep.vea.pl).

Czarne:

Lindsay LohanLindsay Lohan Fot. AP Photo

Na kolażu: czarny lakier Konad, 9,90 zł (konadnail.pl); czarny lakier Loreal, 37 zł (dolce.pl); czarny lakier StarGazer, 10,90 zł (rockmetalshop.pl); czarny lakier Bourjois, 7,29 zł (nocanka.pl).

Anna Szulc

Naturalne fryzury od Versace

Czytaj w znam.to: Nivea Straigh&Easy - a trzeba było czytać recenzje...

Więcej o: