Demi Moore w Harpers Bazaar

W kwietniowym numerze Harper's Bazaar Demi wystąpiła w surrealistycznej sesji wykonanej przez Marka Seligera. Znów dużo Photoshopa, ale efekt jest niesamowity.

Po photoshopowej aferze w W Magazine Demi Moore pojawiła się na okładce Harper's Bazaar i wciąż próbuje nas przekonać, że upływ czasu jej nie dotyczy . Używanie programów komputerowych w celu odmłodzenia zawsze budzi duże kontrowersje. Jeśli jednak pomagają one w kreacji tak baśniowego świata, jak ten w sesji zdjęciowej Demi, to jesteśmy za! Zdjęcia wykonał Mark Seliger . Widać, że inspirowane są trochę baśniowym klimatem Alicji, a trochę obrazami Salvadora Dali. Demi wygląda młodo i dziewczęco, ale tym razem nikomu nie wmawia, że to co widzimy, jest stuprocentowo prawdziwe.

Demi Moore, fot. Mark Seliger, Harper's Bazaar, 04.2010 (skan)Demi Moore, fot. Mark Seliger, Harper's Bazaar, 04.2010 (skan) Demi Moore, fot. Mark Seliger, Harper's Bazaar, 04.2010 (skan)Demi Moore, fot. Mark Seliger, Harper's Bazaar, 04.2010 (skan)Demi Moore, fot. Mark Seliger, Harper's Bazaar, 04.2010 (skan) Demi Moore, fot. Mark Seliger, Harper's Bazaar, 04.2010 (skan)

Demi Moore, fot. Mark Seliger, Harper's Bazaar, 04.2010 (skan)Demi Moore, fot. Mark Seliger, Harper's Bazaar, 04.2010 (skan) Demi Moore, fot. Mark Seliger, Harper's Bazaar, 04.2010 (skan)

Prosto z okładki: Marion Cotillard dla AnOther

Marion Cotillard dla AnOtherMarion Cotillard dla AnOther skan

Więcej o: