Nowy błyszczyk Dior Addict Ultra Gloss

Nowa wersja powstała z inspiracji kulisami pokazów mody Diora . Charakteryzuje go delikatna i przyjemna formuła opracowana przez naukowców z Ośrodka Innowacji Dior, spektakularny blask, duże rozmiary i szeroka paleta odcieni Couture. powstał z inspiracji kulisami pokazów mody Diora

Nowy błyszczyk Dior Addict Ultra Gloss ma zapewnić ogromny komfort noszenia . Jego formuła została wzbogacona w kompleks z krystalicznych żelowych olejków , dzięki czemu łatwo się rozprowadza i tworzy na skórze przylegającą, przyjemną i delikatną powłokę. Ta niewyczuwalna warstwa jest bardzo elastyczną strukturą , która porusza się wraz z ruchem ust. Zawarte są w niej pigmenty i składniki aktywne, które zapewniają komfort i trwały blask .

Marka postarała się także o możliwie największy blask. Zainspirowana projektorami wymyśliła k ompleks Spotlight Shine . Powstał on z nowatorskiego połączenia szklanych mikroperełek, otoczonych krystalicznym eliksirem o intensywnej sile refrakcji. Kompleks ten działa jak nanoprojektor i dziesięciokrotnie zwiększa odbijanie światła , rozświetlając wargi nadzwyczajnie intensywnym blaskiem. Poprzez odpowiednio dobraną formułę i połysk, podobnie jak w malarstwie iluzjonistycznym, kolor zostaje wydobyty, a usta stają się wyraźnie powiększone .

Także szata błyszczków została zmieniona : wysmukły flakonik, srebrna nakrętka i, widoczne poprzez podwójne przezroczyste ścianki , wibrujące kolory. Także pędzelek zyskał nową formę , aby tworzyć jeszcze bardziej precyzyjny i zmysłowy makijaż.

Tyen, Dyrektor Artystyczny Makijażu Diora , inspirował się światem pokazów mody Diora, odnawiając paletę 18 odcieni Couture , wzmocnionych trzema rodzajami efektów: Glow, Pearl i Flash.

Glow

Nowy błyszczyk Dior Addict Ultra GlossNowy błyszczyk Dior Addict Ultra Gloss mat. prasowe Dior

Odcienie naturalne, lekkie i zwiewne, przypominające drugą skórę, delikatnie ozdobione ledwie zauważalnymi lśniącymi drobinkami. Podobnie jak bielizna, z wielką delikatnością podkreślają one naturalne piękno kobiety. Paleta "wydobywających blask" odcieni beżu, różu i efektu "przygryzionych ust".

216 Beige Dentelle/ Lace Beige

236 Orange Satin/ Satin Peach

247 Rose Coquette/ Pink Flirt

256 Rose Déshabillé/ Negligee Pink

652 Bois de Rose Coquin/ Mischievous Rosewood

522 Mordoré Privé/ Intimate bronze

Pearl

Nowy błyszczyk Dior Addict Ultra GlossNowy błyszczyk Dior Addict Ultra Gloss mat. prasowe Dior

Paleta świeżych delikatnych odcieni, lekko ocieplonych perłowym połyskiem. Są absolutnie niezbędne w tym sezonie, jak Twoje ulubione ubrania, trencz czy kaszmir. Dodają ustom blasku odrobiną koloru i sprawiają, że trudno się im oprzeć!

157 Rose twin Set/ Twin Set Pink

436 Capeline Abricot/ Apricot Cloche

556 Corail Fantaisie/ Coral Fantasy

576 Rose Sari/ Sari Pink

257 Rose Trench/ Pink Trench

267 Rose Cache-C?ur/ Cashmere Pink

Flash

Nowy błyszczyk Dior Addict Ultra GlossNowy błyszczyk Dior Addict Ultra Gloss mat. prasowe Dior

Żywe, odważne, wibrujące odcienie Couture. Idealne w zestawieniu z bardziej wyrafinowanym strojem, od wieczorowej sukni po smoking. Są dopełnieniem jego kroju i stylu. Kwintesencja kobiecości, elegancji i wyrafinowania.

662 Grenadine Extravagant/ Extravagant Grenadine

686 Fuschia Indécent/ Outrageous Fuschia

856 Rouge Fourreau/ Little Red Dress

557 Rose Empire/ Empire Pink

732 Orange Bolero/ Orange Bolero

982 Black-Tie Prune/ Black-Tie Plum

CENA:

DIOR ADDICT ULTRA-GLOSS - 120ZŁ

Hit czy kit: każdy paznokieć w innym kolorze

Czytaj w Znam.to: Żel pod prysznic Migdał i Mleko

Więcej o: