Victoria Beckham w Moskwie

Z okazji otwarcia nowego butiku Victoria Beckham odwiedziła Moskwę. Promowała jesienno - zimową kolekcję sukni. Podobno zaskoczyło ją zimno i kostka brukowa, po której trudno jest chodzić na wysokich obcasach.

Butik Victorii został otwarty w ekskluzywnym domu towarowym TSUM . Jesteśmy przekonane, że kolekcja projektantki spotka się z dużym zainteresowaniem zamożnych Rosjan.

W Moskwie Victoria spotkała się z, obecnie tam mieszkającą, Naomi Campbell . Oczywiście chodziła w kreacjach własnego projektu i szpilkach Louboutina . Podobno bardzo zmarzła i z powodu nierównych chodników nie mogła utrzymać równowagi na wysokich obcasach.

Victoria Beckham Victoria Beckham  fot. East News

Nieraz się zastawiałyśmy jak to możliwe, że gwiazdy przemierzają kilometry na szpilkach (tak - szczególnie Carrie ), a my jesteśmy zmęczone po godzinie chodzenia. Victoria mogłaby zadać odwrotne pytanie: jak to możliwe, że kobiety z Europy Wschodniej w ogóle próbują chodzić na szpilkach po kostce brukowej. Okazało się, że mistrzyni w chodzeniu na wysokich obcasach , w Moskwie miała z tym problem. Więc chyba naprawdę jesteśmy usprawiedliwione, jeśli dla wygody decydujemy się na płaskie buty - nawet jeśli trochę mniej pasują.

Victoria Beckham kręci reklamówką do jesiennej kampanii stworzonej przez siebie kolekcji sukienek. Victoria Beckham kręci reklamówką do jesiennej kampanii stworzonej przez siebie kolekcji sukienek.  fot. East News

Nie takie obcasy straszne!

zabójczo wysokie obcasy fot. East Newszabójczo wysokie obcasy fot. East News zabójczo wysokie obcasy fot. East News

Czytaj w Znam.to: Dobre i solidne pędzle do makijażu!

Więcej o: