Płyn micelarny Puri-Miccelar - nowość marki Pharmaceris

Polska marka kosmetyków Pharmaceris rozszerzyła linię N o płyn micelarny Puri-Miccelar do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu.

Skóra naczynkowa to taka, która przez czynniki takie jak stres, dym papierosowy czy promienie UV ma zaburzony proces regulacji naczyń krwionośnych. Stają się one wówczas bardziej widoczne, kruche i łatwiej pękają . Kosmetyki dla takiego typu skóry powinny być możliwie łagodne, nie odtłuszczać jej oraz obkurczać i wzmacniać naczynka.

Płyn micelarny firmy Pharmaceris został stworzony do codziennego oczyszczania skóry naczyniowej i usuwania makijażu . Działa delikatnie i skutecznie. Z powodzeniem zastępuje tradycyjne środki myjące takie jak tonik, żel, pianka czy mleczko. Jego dodatkowym atutem jest zmniejszenie zaczerwienienia skóry i łagodzenie wszelkich podrażnień. Przynosi uczucie odświeżenia, ale i komfortu i ukojenia . W jego składzie znaleźć można wyciąg z alg, alatoninę i D-pantenol.

Cena - 24,90 PLN

Pojemność - 200 ml

Czytaj w Znam.to: Naturalna stymulacja przez pieczenie...

Pędzel kabuki

Płyn micelarny polecany jest do codziennego oczyszczania skóry naczyniowej i usuwania makijażu. Skutecznie zastępuje tradycyjne środki myjące.

Działanie:

Efekt:

Nawilżona i ukojona skóra twarz. Odświeżona i promienna, o wyraźnie lepszej kondycji.

Składniki aktywne:

Wyciąg z alg, Alantoina, D-pantenol

CENA - 24,90 PLN

POJEMNOŚĆ - 200 ml

Więcej o: